Niezwykły, prawdziwy, znakomity Huawei Watch jest już w sprzedaży od 300 euro.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie mówię że nie...ale to już każdy ma głowę i wie czy dany gadżet jest sens kupić czy też ola..... jeśli ktoś kupuje to dla mnie oznacza że komuś jest to niezbędne do życia :)
 

collider

New member
Bez reklam
Często ludzie kupują pod wpływem dobrej, przekonującej reklamy lub bo ktoś już coś takiego ma i tak naprawdę później okazuje się czy zakup danego gadżetu był sensowny.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Jakos nikt nie wspomnial o Asusie Zen Watch, ktory tez prezentuje sie jak klasyczny zegarek.
Tymczasem Tag Heuer zapowiada smartwatche na koniec roku. Nie ma wprawdzie zadnych konceptow do zaprezentowania, ale malo prawdopodobne, zeby przypominaly one koreanskie brzydactwa
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Ale przecież TH to tylko brading. Nalepiają swój znaczek na produkty, które pod innymi markami można kupić za 20% ceny. Najlepszym przykładem są ich komórki.
 

_voodoo_

New member
Fajny ale wolę bardziej klasyczny design. Za dużo tu wszystkiego napaćkane jak dla mnie. I nigdy nie dałbym za zegarek 6k. ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Brodacz
Ale co to ma do rzeczy w kotekscie smartwatchy? Prognozujess, ze beda brandowac Huaweia czy jakiegos innego z obecnych na Aliexpres chinczykow?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale przecież TH to tylko brading. Nalepiają swój znaczek na produkty, które pod innymi markami można kupić za 20% ceny. Najlepszym przykładem są ich komórki.

Powiem pierwsze słyszę ale sprawdzę to... bo jakoś ciężko mi uwierzyć żeby ambasadorami tej marki byli tacy ludzie jak Leonardo DiCaprio, Hamilton i kilka innych znanych osobistości jakby tak było jak piszesz.. ale sprawdzę.. bo sam jestem ciekaw. I tez jestem ciekaw jeśli tak jest to jakiej firmy są to zegarki... Bo jak piszesz 20% to za takie pieniądze kupuje się Certiny, Tissoty itp... a jakoś nie wydaje mi się żeby to był ten poziom.. Chociaż obie te marki cenię i lubię je..




Fajny ale wolę bardziej klasyczny design. Za dużo tu wszystkiego napaćkane jak dla mnie. I nigdy nie dałbym za zegarek 6k. ;)

Ten na zdjęciu to więcej kosztuje około 10 tys ale czasem są promocje :) ...ale np. Nasz sławny Kamiński bodajże za 32 tys kupil zegarek. A osobiście byłem świadkiem jak jeden z naszych aktorów kupował zegarek za prawie 60 tyś -Breitlinga ... :)
 
Ostatnia edycja:

_voodoo_

New member
Kto bogatemu zabroni. Jak lubią to niech kupują. Mnie zegarki nie kręcą w ogóle. Ani smart, ani zwykłe. Mój szef się w tym lubuje. Jakieś Omegi widziałem u niego. Ale nie wiem czy to ta "klasa".
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja noszę od najmłodszych lat, bez zegarka czuje się łyso.
Lubię i gdybym miał na zbyciu trochę grosza, to nie zastanawiałbym się.
Wolę pieczołowicie wykonany zegarek (dla mnie to małe dzieła sztuki), jak torebke jakiejś Prady za 20tys. i to tylko dlatego, że ma znaczek gdzieś na froncie, ale zegarek to inna bajka. Ja to tak widzę, a Breitling mi się najbardziej podoba, ten model który by mnie interesował kosztuje kilkadziesiąt tyś. i jak capne 6 w totka, to go dziabne w ciemno ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Miałem różne zegarki w swoim życiu. Ale od wszystkich wymagałem tylko jednego żeby pokazywał dobrze czas.
Smart watch - nie mam przekonania. No i problem jest z baterią...
Nie opieram się przed nowościami ale Huawei jest ciekawy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja noszę od najmłodszych lat, bez zegarka czuje się łyso.
Lubię i gdybym miał na zbyciu trochę grosza, to nie zastanawiałbym się.
Wolę pieczołowicie wykonany zegarek (dla mnie to małe dzieła sztuki), jak torebke jakiejś Prady za 20tys. i to tylko dlatego, że ma znaczek gdzieś na froncie, ale zegarek to inna bajka. Ja to tak widzę, a Breitling mi się najbardziej podoba, ten model który by mnie interesował kosztuje kilkadziesiąt tyś. i jak capne 6 w totka, to go dziabne w ciemno ;)

Dokładnie tak samo myślę i również jak 6 w lotto się trafi to na jednym takim zegarku by się nie skończyło ale ja lubię zegarki :)
Voodoo Omegi to już wysoka półka ale taki Breitling to jednak wyższa liga...

Dzwoniłem do pewnej osoby i tak odnośnie zegarków TH to te które oni mają przedawane zegarki nie ma takiej możliwości żeby były gdzieś tam robione, a tylko dodawane byłoby logo firmy.. każdy zegarek ma swój certyfikat, który nawet można sprawdzić w Szwajcarii i na tej podstawie można zweryfikować że zegarek jest 100% szwajcarski robiony nie gdzie indziej jak właśnie w tym kraju..
Do tego dochodzi fakt że jakby były robione np. gdzieś w Chinach itp. to jednak ilość awarii byłaby na większym poziomie niż to jest w rzeczywistości. Jest to jedna z najstarszych firm Szwajcarskich z tradycjami jakby było coś takiego robione musiałby ta firma poinformować swoich kupców o takim fakcie. W przeciwnym wypadku odszkodowania mogłyby zrujnować tę firmę...
Ale żeby było ciekawiej było już taki tel. w tej sprawie - więc jest szansa że na rynku pojawiły się zegarki ala TH :) tak jak jest z Roleksami. Ten sam gość mówił że ostatnio widział tak podrobiony zegarek tej firmy że naprawdę trzeba było otwierać kopertę i wszystko sprawdzać bo tak "genialnie" był zrobiony na wzór zegarka który kosztuje w Polsce około 50 tyś...
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Od lat tak sie mówi bo pamiętam że słyszałem o tym już dobre ze 30 lat temu... zawsze się mówiło o dokładności w porównaniu do szwajcarskich zegarków - coś w tym jest widocznie - plus spora tradycja połaczona z małą awaryjnością.... Generalnie zegarki warte grzechu..:)
 

lobos

New member
Bez reklam
Najśmieszniejsze jest kiedy Zegarmistrz wymienia baterię i jak zobaczy szwajcarski mechanizm w środku od razu woła 2 razy tyle ;-)
Raz dałem się na to nabrać, ale teraz wymieniam już u jednego i liczy "po znajomości" ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Generalnie jest część takich firm które wkładają jeden typ baterii jednego producenta i np. jak bateria zdarzy się że wysiądzie w ciągu 24 miesięcy to konkretnie trzeba ten typ baterii włożyć ,bo na gwarancji jak się wyślę do serwisu zegarek (w razie awarii) i zobaczą że jest inny typ baterii uważają że była ingerencja w zegarek i mogą naprawy nie zrobić w ramach gwarancji. Chyba że bateria była wymieniona w serwisie tej firmy i oni popełnili błąd... i nie tylko dotyczy to szwajcarskich zegarków..
 
Do góry