Nietypowy pokój - jaki rzutnik?

medeis-7

New member
Hej

Mam nieco nietypowy salon -- otwarty z jednej strony (kuchnia, przedpokój) a z drugiej głęboki parapet i trochę okien. Chciałbym jednak zamontowac rzutnik, będzie to mój pierwszy i zastanawiam się pomiedzy OPTOMA HD33 lub EPSON TW-EP5900 (ew TW-EP6000).

Co bardziej sprawdzi sie w takim pomieszczeniu?
Planuję oglądać filmy, zdjęcia.
3D zupełnie mnie nie pociąga.
 

damis1989

New member
Skoro nie pociąga Cię 3d to moje pytanie, po co chcesz inwestować w projektor, który posiada 3d? Bo jeżeli masz w ogóle nie wykorzystywać go pod tym względem to myślę, że to trochę sztuka dla sztuki :)
 

medeis-7

New member
W zakresie cenowym, o ktorym myślę (do 5k) oba rzutniki dostają pozytywne opinie. Czy możecie polecić inny, który bardziej od powyższych sprawdzi się do 2d?


Układ salonu: dl.dropbox.com/u/1666019/salon.jpg



pzdr
Wojtek
 

damis1989

New member
Myślę, że Epson TW 3200 byłby dobrym wyborem ewentualnie ze swojego doświadczenia mogę polecić Mitsu HC 4000. Podałem Ci projektor w technologii LDC oraz DLP, o wadach i zaletach można poczytać na forum.

Jeżeli chodzi o cenę HD 33 to nie wiem czy kupisz ją do 5k? Odpada koszt kupna okularów, jeżeli nie chcesz używać 3d (około 400 zł, jedna para jest tylko w zestawie).

Zaoszczędzone pieniądze możesz zawsze przeznaczyć na dobry ekran, bo jest to element ważny w całym zestawie. :)
 
Do góry