Nietypowe pytanie, TV ok.40" max 100cm szeroki, Full HD

willyvmm

New member
Witam.
Mam dosyć nietypową prośbę, otóż szukam LCD TV który będzie miał nie więcej niż 99,6cm szerokości, i koniecznie będzie FullHD. Limit cenowy to ok 4,5 tys.

Do tych wymagań pasuje np. Sony KDL-40D3500 ... ale jak poczytałem trochę to brakuje mu np 10bit panel, czy 100Hz ...
42 calowe tv niestety są już odrobinkę za szerokie, niestety niektóre 40" też.

Możecie coś polecić lub podpowiedzieć ?? Nie będę się na siłę upierał przy 40" ale Full HD musi być.

Pozdrawiam Willy.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
A z jakiej odległości będziesz oglądał?

Bo jeśli z większej niż 1,5 metra to na KIJ ci to FULL HD.

Pozdrawiam,
 

willyvmm

New member
Może i masz rację, zazwyczaj będę oglądał z nieco większej odległości, ale nie zawsze, zamierzam podłączyć to także do laptopa i tu większa rozdzielczość przyda się baaardzo.
Nie mam miejsca żeby postawić sobie jeszcze duży monitor o dużej rozdzielczości...
No ale w ostateczności z HD mogę zrezygnować jak będzie warto.
 

alyjen

New member
Toshiba 40" ZF i full HD i 100Hz i wąziutka ;) to samo XF ale już bez 100Hz
co do laptopa to jak Twój laptop ma tylko wyjście dsub to i tak nie wyciągniesz z nowego telewizora rozdzielczości FullHD, choć sam raczej bym nie kupił dużego ekranu z rodzielczością HDready, no ale ja planuje podpiąć do tego komputer który spokojnie wyciągnie 1080p
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Sony KDL-40D3500 to dobry telewizor, dodatkowo teraz dostępny w atrakcyjnych cenach.
Przez złącze PC potrafi jednak przyjąć rozdzielczość maksymalnie 1360x768.

Pozdrowienia!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
w tej klasie cenowej
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=17976
http://www.toshiba.de/consumer/content/defaultid1_1_id2_0_id3_199_id4_5.aspx

Wracamy do czystości płynności przy programach SD
Normalny sygnał z anteny dachowej pokazuje klasę sprzętu.
90e0fb84eb1f2385med.jpg


Toshiba 40 Xf 355
http://www.toshiba.de/consumer/content/defaultid1_1_id3_223.aspx



DSC_0201.JPG
 

willyvmm

New member
Buuu.. niestety nie mam dostępu do postu który podałeś w pierwszym linku :(
42" toshiba niestety jest za duża ;( Nawet sharp SlimLine 42" przy szerokości 1004 mm jest za szeroki...
Natomiast Toshiba 40XF355 wygląda zachęcająco, może się szarpnę na nieco wyższe koszty.
 
Ostatnia edycja:

willyvmm

New member
Poczytałem, pomyślałem i doszedłem do wniosku że półśrodki mnie nie interesują. Poczekam troszkę i dołożę nieco kaski i kupię Toshibę 40zf355.
Niestety zmuszony jestem kupić ją w ciemno ... nie mam możliwości zobaczyć jej w akcji ani tym bardziej porównać z innymi na żywo :(

Niestety mieszkam w Danii i poza ofertami pixmanii (nie dziękuję) są tylko oferty sklepów sprowadzających ten sprzęt na zamówienie.

Ps. przy okazji wybór padł też na kamerkę Canon hv30 może ktoś ma jakieś doświadczenia jak się taka kamerka sprawuje z tą toshibą??
 

Driver1

New member
Przed zakupem Toshiby radzilbym obejrzec na zywo. Ogladalem te telewizorki na zywo i wg mnie sa bardzo slabo wykonane. Moze jestem bardzo wymagajacy ale te plastiki, spasowanie..... made in china.
 
Do góry