Nieszczęśliwy posiadacz Yamaha Yas-209

kjaniszewski

New member
Witam,

Jestem nieszczęśliwym posiadaczem grajbelki yamaha yas-209. Problem w tym, że w przypadku wykorzystywania soundabara do oglądania filmów z projektora występuje cholerne opóźnienie w dźwięku. Odbiera to radość z oglądania.

Firmware jest najnowsze, nie ma co uaktualniać. Produkt dalej na gwarancji. Czy uważacie, że mogę go zareklamować z tytułu rękojmi jako towar niezgodny z opisem? Co to za radość oglądania filmu gdzie mamy rozjazd wizja/dźwięk ☹️
 

kjaniszewski

New member
Wcześniej głównie służył do słuchania muzyki z Tidal/Spotify + oglądanie filmów na TV (Netflix, Prime, Hbo). Tv połączony po optyku. Problem jest jak wykorzystuje go przy oglądaniu filmów z projektora. Dźwięk idzie po bluetooth do grajbelki. Netflix przed aktualizacją pozwalam na ściąganie filmów i wtedy problem występował ale przymykałem na niego oko natomiast obecnie jak nie można pobierać plików to potrafi rwać głos. Dzieje się tak niezależnie od tego jakiego laptopa się używa. Testowane na 3 urządzeniach.
 

DonTrump

New member
Wyrzuć ten przemysłowy złom na śmietnik! , i zastąp go jakąś mini wieżą , ktora do słuchania muzyki sprawdzi się 100× lepiej , niż te plastikowe dziadostwa Soundbary .
 

kjaniszewski

New member
Wyrzuć ten przemysłowy złom na śmietnik! Do słuchania muzyki 100× lepiej sprawdzi się jakaś mini wieża(bez wskazania na konkretną markę ) , niż te plastikowe dziadostwa Soundbary .
Ja wiem, że to nie jest sprzęt do odsłuchu. Obecne mieszkanie daje mi mega słabe możliwości co do słuchania muzyki jak i czerpania radości z oglądania filmów z projektora. Mieszkanie jest jednym wielkim kompromisem a muzyka z Yamahy jest lepszym rozwiązaniem niz odsłuchu z TV.
W aucie mam lepsze granie: procesor dźwięku + wzmaki - wszystko pod SQ....ale nie o tym temat.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No i masz rację- soundbar , jest do tego aby polepszyć jakość dźwięku z telewizora.
Do odsłuchu muzyki w drugiej kolejności, przy spełnieniu mniejszych możliwości.
Napisz na PW -dostaniesz kontakt do kolegi.
 
Do góry