Niedrogi odtwarzacz DVD z HDMI

Yamato

New member
jak w temacie szukam czegoś niedrogiego do odtwarzania filmów DVD na 32" ekranie LCD,
wymagania odnosnie sprzetu to przedewszystkim:
1. cena (im mniej tym lepiej)
2. hdmi
3. zakup na terenie Polski
4. wejście USB
player oczywiscie moze miec mozliwosc odtwarzania czegos wiecej niz standard :)

odtwarzacze typu manta itp odpadaja
 
Ostatnia edycja:

andrew k

New member
5.Kwota którą przeznaczam na zakup jest od ...zł do ...zł.
(w miejsca kropek wstaw odpowiednie wartości, bo bez tego polecam Ci Arivę HDPlayer 150 DVD - zajefajny odtwarzacz HD i DVD).
 

Damias

New member
Ze swojej strony polecam Philipsa DVP3580
Mam go od dłuższego czasu lecz podłączony jest do zwykłego crt-ka lecz nie wykorzystuje pełnych możliwości. Ale w każdym bądz razie go polecam choc cena sięga ok 200zł
 

pkomp

New member
ta tylko że ten philips bredzi coś o hd nie potrafiąc nic prócz divx'a odtworzyć....to wieki temu za arivą - tyle to potrafi obecnie każdy nowy tv(a spora część nawet więcej bo HD odtwarzają)
 

black_uru

New member
Napiszcie coś więcej o tym sprzęcie- przymierzam się do jego zakupu.Podobno odtwarza DVD,DIVX,XVID i polskie napisy w tych formatach. Pytam, bo mam ponad 5000 tytułów na płytach CD i DVD a i blureyka można by oglądnąć. Sprzęt ma śmigać bez zawracania dupy o wgranie jakiegoś tam super softu.
 

black_uru

New member
Kupiłem go i masakra. Czyta zewnętrzne dyski 1TB i nic się nie tnie. Jak bejok siedziałem trzy godziny i oglądałem zdjęcia z twardego z podkładem MP3. Rewelka.Divixy HD- bez problemów, Dixy i Xvidy- to samo. Denerwuje mnie tylko to "ś" ale wgram nowy soft i powinno działać. Polecam gorąco- w MIX-ELECTRONIC 299 zeta.
 
Do góry