Nie obejrzymy już kolejnej części Szybcy i Wściekli

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Moze sie i znajdzie, ale szkoda chlopaka. Paradoksalnie zginal w wypadku samochodowym, podobnie jak Janusz Kulig (swietny kierowca rajdowy) na przejezdzie kolejowym.
 

jenson

Banned
Wątpię, że wezmą***innego aktora, raczej uśmiercą***jego postać w filmie i kasa będzie dalej spływać za kolejne części.
 

collider

New member
Bez reklam
UOTE=armanig;978543]Moze sie i znajdzie, ale szkoda chlopaka. Paradoksalnie zginal w wypadku samochodowym, podobnie jak Janusz Kulig (swietny kierowca rajdowy) na przejezdzie kolejowym.[/QUOTE]

Ja nie widze tu przejazdu? Chyba, ze to przenosnia. Szkoda chlopa.
http://www.liveleak.com/view?i=399_1385876750
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Janusz Kulig, doskonale znany fanom motoryzacji, zginął na przejeździe kolejowym (będąc w aucie).
Fatalny zbieg okoliczności, dla kogoś kto był mistrzem kierownicy. Świetny gość. Kto jeździł na rajdy, zna dobrze ta postać.

Ja wiem doskonale kto to jest, był Kulig. Twój wpis zrozumiałem, jakoby Paul Walker zginął w ten sam sposób, na torach.
 

tdx

New member
Bez reklam
Faceta jak najbardziej szkoda natomiast dziś zrobiliśmy dzień wspominkowy:

i po projekcji Takers i Running Scared muszę napisać że to bohater jednej roli coś jak Mark Hamill czy Jackie Chan (którego mimo wszystko bardzo lubię) >> fajny ale zawsze gra tak samo...

Choć oczywiście nie oglądałem wszystkiego ale taki Vehicle 19 ocenami nie zachęcają
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Moze sie i znajdzie, ale szkoda chlopaka. Paradoksalnie zginal w wypadku samochodowym, podobnie jak Janusz Kulig (swietny kierowca rajdowy) na przejezdzie kolejowym.

Jest jednak roznica Kulig na wlasne zyczenie sie zabil , gdyz zachowal sie nie rozsadnie na przejezdzie kolejowym ( .. i nie ma tu zadnego usprawiedliwienia ), a tym bardziej jak na kierowce rajdowego ( chyba sie z tym zgodzisz ), a w tym wypadku aktor byl jako pasazer i mysle mial znacznie mniejszy wplyw na to co kierowca zrobil..
Tak czy siak strasznie mi jest go zal, bo bardzo go lubilem, a to ze nie bedzie nastepnej czesci to malo prawdopodobne patrzac ile kazda czesc zarabia tego filmu. Mam nadzieje ze jakos to ogarna i bedzie 7--ka. Strasznie mi przykro :-( I tak jak Vin Diesel napisal ." niebo zyskalo kolejnego aniola "
 

tdx

New member
Bez reklam
Jest jednak roznica Kulig na wlasne zyczenie sie zabil , gdyz zachowal sie nie rozsadnie na przejezdzie kolejowym ( .. i nie ma tu zadnego usprawiedliwienia ), a tym bardziej jak na kierowce rajdowego ( chyba sie z tym zgodzisz ),


Janusz Kulig zmarł wskutek wypadku komunikacyjnego na strzeżonym przejeździe kolejowym w Rzezawie z powodu zderzenia jego Fiata Stilo z nadjeżdżającym pociągiem pospiesznym „Ślązak” relacji Zielona Góra-Przemyśl Główny. Pociąg prowadziła lokomotywa EU07-238. Powodem wypadku była słaba widoczność, a przede wszystkim błąd dróżniczki pełniącej służbę przy przejeździe kolejowym, tzn. podniesione zapory i nieuruchomiona sygnalizacja świetlna.

Œmierć Kuliga: Dróżniczka skazana - Rajdy samochodowe, KJS, wyœcigi
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Janusz Kulig zmarł wskutek wypadku komunikacyjnego na strzeżonym przejeździe kolejowym w Rzezawie z powodu zderzenia jego Fiata Stilo z nadjeżdżającym pociągiem pospiesznym „Ślązak” relacji Zielona Góra-Przemyśl Główny. Pociąg prowadziła lokomotywa EU07-238. Powodem wypadku była słaba widoczność, a przede wszystkim błąd dróżniczki pełniącej służbę przy przejeździe kolejowym, tzn. podniesione zapory i nieuruchomiona sygnalizacja świetlna.

Œmierć Kuliga: Dróżniczka skazana - Rajdy samochodowe, KJS, wyœcigi

To zwracam honor, pamietam jednak nie wiem na ile to bylo prawda ze ludzie tam wypowiadajacy sie wtedy mowili przed kamera ze widocznosc byla na tyle zeby zobaczyc cos takiego jak pociag jadac tak jak powinno sie jechac dojezdzajac do przejazdu kolejowego, zreszta tak pomysl sobie ze dojezdzajac do szlabanu na przejezdzie kolejowym jadac wolno nie ma sily zeby nie zobaczyc tak blisko jadacego pociagu, dwa nawet jesli jest strzezony przejazd obowiazkiem kierowcy jest zachowanie szczegolnej ostroznosci. Wiec tak czy siak, jakas wina po stronie Kuliga zostaje i tak... - nieistotne . Kuliga tez mi szkoda bo dobrym sportowcem byl, tylko mi chodzilo o fakt ze w wypadku aktora on w wogole nie mail wplywu na to zdarzenie, gdyz siedzial jako pasazer..
 

tdx

New member
Bez reklam
pamietam jednak nie wiem na ile to bylo prawda ze ludzie tam wypowiadajacy sie wtedy mowili przed kamera ze widocznosc byla na tyle zeby zobaczyc cos takiego jak pociag jadac tak jak powinno sie jechac dojezdzajac do przejazdu kolejowego...

Ja naprawdę nie wiem o czym piszesz (najpierw o ewidentnej winie, teraz że i tak jakaś tam wina była po jego stronie), wina Kuliga jest taka jak pieszego co wejdzie na zielonym na skrzyżowanie i rozjedzie go samochód... Mógł popatrzeć mógł...

A co do warunków przypomnę STYCZEŃ koło godziny 18

niecałą godzinę po wypadku
000068IOO5NVGLPQ-C102.jpg


zdjęcie z godziny 20
Janusz-Kulig-wypadek.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja naprawdę nie wiem o czym piszesz (najpierw o ewidentnej winie, teraz że i tak jakaś tam wina była po jego stronie), wina Kuliga jest taka jak pieszego co wejdzie na zielonym na skrzyżowanie i rozjedzie go samochód... Mógł popatrzeć mógł...

A co do warunków przypomnę STYCZEŃ koło godziny 18

niecałą godzinę po wypadku
000068IOO5NVGLPQ-C102.jpg


zdjęcie z godziny 20
Janusz-Kulig-wypadek.jpg

Wiesz kazdy moze miec na to swoje zdanie tak? Mysle ze jestes kierowca wiec wiesz ze dojezdzajac do szlabanu na przejezdzie kolejowym kierowca powinien zachowca szczegolna ostroznosc bez wzgledu czy jest strzezony czy tez nie, a co do warunkow to tez jest powiedziane ze predkosc jazdy samochodem trzeba dostosowac do panujacych warunkow , wiec jesli warunki byly niekorzystne ( a bywaly na pewno gorsze niz tamte ) to powinien zwolnic nawet do 20 km/h, a wtedy pociag by zauwazyl. Jechal za szybko i taka jest prawda, jechalby wolniej, zylby byc moze do dnia dzisiejszego. Ale to nie ma znaczenia , pisze poraz kolejny i mysle jestes w stanie to zrozumiec ze w tamtym wypadku to on sam kierowal i mial na tamta sytuacje wplyw i na jej przebieg. W tym wypadku aktor byl jako pasezer wiec wplywu nie mial zadnego i tylko o to mi chodzi.. i nie pisz o warunkach atmosferycznych bo sa takie jakie sa, a my uzytkownicy musimy predkosc dostosowac do panujacych wlasnie warunkow i bez wzgledu czy mamy zielone swiatlo na skrzyzowaniu, czy tez mamy strzezony przejazd.
 
Ostatnia edycja:
Do góry