Niby Jak Mam Go Zawiesic?? Nie Wiem??

spokolos

New member
Mozecie mi powiedziec jak mam zamontowac wieszak do tego lcdka??
Chcialem sam zrobic sobie taki wieszak mowie sobie wywierce 4 dziurki w kawalku blachy i przykrece go do niej a pozniej calosc do sciany.
Gdy chcialem zobaczyc jakie sie wkreca do niego (LCD) srubbki,to ku mojem zdziwieniu zobaczylem ze nie ma tam rzadnego gwintu!!!
Poprostu sa 4 dziurki glebokie na ok 4-6mm ale nie ma w srodku gwintu !!!
Czy kazdy ten model tak ma?? Niby jak mam go zamontowac do wieszaka??
Przeciez nie da sie go przykrecic bo nie ma w dziurkach gwintu?
Prosze o jakas rade jak mam to zamontowac,
Z gory thx.
 

spokolos

New member
motobartcompany napisał:
Musi być raczej gwint, no chyba że wymyślili jakiś specjalny uchwyt na zatrzaski, no bo inaczej jak przykręcić ? na nity?


No mowie Ci ,jakas parodia.Wlozylem tam cienka srubke krece krece,mowie jak bedzie wiekszy gwint to chociaz poczuje ze jest luz,ale nic nie haczylo.
Mowie poswiece tam i patrze a tu zoonk.Nie ma gwintu,myslalem juz ze samsung robi jakies specjalne wieszaki ale bez przesady.
 

motobartcompany

New member
Po prostu trafiła ci się sztuka w której tulejki czy też mocowanie nie zostały nagwintowane...

Jak masz możliwość to reklamuj, ale moze chcesz sie pobawić. Zobacz czy jest na tyle miejsca, może darady przegwintować gwintownikiem?


albo o nitach pomyśleć, na wszystko jest jakiś sposób. Tulejki z gwintem, w środku zafazowane- przynitowane do telewizora.

kombinuj:)
 

arafat

New member
Witam..
Chciałem zapytać co zrobiłeś z tą sprawą brakujacych gwintów..

Pytam ponieważ mam podobny problem tylko z taką różnicą że w dwóch górnych otworach są gwinty ale w dolnych nie ma :]

Pozdrawiam...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
On jest lekki , więc na dwóch gwintach Ci zupełnie wystarczy. Kiedyś wieszaliśmy na dwa gwinty plazmy po 50 kg i nigdy nic się nie stało.
 

arafat

New member
KIKI zapytam jeszcze czy jak będzie telewizor wisiał na dwóch górnych śrubach to czy da rade pochylić telewizor do przodu:confused:

Dzięki wielkie KIKI za odpowiedz
 
Do góry