Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Coś tu trochę mało zdjęć,więc tu coś wkleję.Moje stare zabawki.
 

Attachments

  • IMG_20160107_112316.jpg
    IMG_20160107_112316.jpg
    25,8 KB · Wyś: 48
Oczywiście ,już tych wzmacniaczy nie mam. A skoro mowa o Vincencie to ten był fajniejszy.
 

Attachments

  • IMG_20180227_162608_HHT.jpg
    IMG_20180227_162608_HHT.jpg
    37 KB · Wyś: 43
Ostatnia edycja:
Takie zacne klocki zostaly zamienione ne na rotela?
Mozesz troche rozwinac swoje doswiadczenia z tymi wzmacniaczami, zwyczajnie ciekaw jestem.
Dzieki
 
Takie zacne klocki zostaly zamienione ne na rotela?
Mozesz troche rozwinac swoje doswiadczenia z tymi wzmacniaczami, zwyczajnie ciekaw jestem.
Dzieki

Nie ,nie na Rotela,zamieniłem je na Atolla IN200,a potem na Onkyo A9070,niestety zapodziały gdzieś mi się ich zdjęcia.Vincent SV-236 naprawdę fajny wzmacniacz.Miał wymienione te lampy na jakieś super zajefajne,ale nawet już nie pamiętam ich symboli.Ja po prostu nie mogę długo wytrzymać z jednym wzmacniaczem, to nie są tak fajne klocki jak u niektórych tu kolegów ale każdy coś w sobie ma...
 
Jak dla mnie taki Atoll IN 200 to jeden z najlepszych wzmaków na tym forum. Ale to moje zdanie.. Natomiast dyskusyjny jest wygląd, ale to już inna bajka.
 
Nie ,nie na Rotela,zamieniłem je na Atolla IN200,a potem na Onkyo A9070,niestety zapodziały gdzieś mi się ich zdjęcia.Vincent SV-236 naprawdę fajny wzmacniacz.Miał wymienione te lampy na jakieś super zajefajne,ale nawet już nie pamiętam ich symboli.Ja po prostu nie mogę długo wytrzymać z jednym wzmacniaczem, to nie są tak fajne klocki jak u niektórych tu kolegów ale każdy coś w sobie ma...

Ktory masz teraz u siebie i dlaczego?
 
Jak dla mnie taki Atoll IN 200 to jeden z najlepszych wzmaków na tym forum. Ale to moje zdanie.. Natomiast dyskusyjny jest wygląd, ale to już inna bajka.

No u mnie stoi am200se no i tu to wogole nie ma co oglądać 😁. Nie obcowalem z Vincent em choć znam ich graty ale słyszałem że grają po tej cieplejszej stronie, a z wyglądu przyzwoite naprawdę.
Jaco a jak onkyo9070?
Pzdr
 
No u mnie stoi am200se no i tu to wogole nie ma co oglądać 😁. Nie obcowalem z Vincent em choć znam ich graty ale słyszałem że grają po tej cieplejszej stronie, a z wyglądu przyzwoite naprawdę.
Jaco a jak onkyo9070?
Pzdr

Ja słuchałem jakiegoś na lampach to całkiem przyjemnie sprzęcik grał jak ktoś chce mieć wzmak w takim charakterze brzmienia. W swojej cenie broni się i na pewno dla części osób byłby do rozważenia podczas zakupu integry na lampach.
 
Onkyo A9070 ładny, nowoczesny wygląd, nawet niezłego daca ma w sobie, fajna góra pasma, ale mi brakowało trochę nie wiem jak to określić, brakowało mi takiego dociążenia na basie, jak miał np. Roksan Kandy 2.
 

Attachments

  • IMG_20180630_140640.jpg
    IMG_20180630_140640.jpg
    32,9 KB · Wyś: 40
Atoll IN200 naprawdę dobry sprzęt, ale jak przyszedł gość i zaoferował mi dobrą kasę za niego to nie mogłem się powstrzymać, nawet miesiąca nie wytrzymał u mnie.
A jeszcze wieczorem jak wrócę do domu to coś tam wkleję.
 
Jak dla mnie taki Atoll IN 200 to jeden z najlepszych wzmaków na tym forum. Ale to moje zdanie.. Natomiast dyskusyjny jest wygląd, ale to już inna bajka.

Lolek naprawdę tak sądzisz ? Ten Atoll 200 to przyzwoity budżetowy wzmak - jak on się ma do sprzętów niektórych tutaj na forum ????:blagam::blagam::blagam:
 
Lolek naprawdę tak sądzisz ? Ten Atoll 200 to przyzwoity budżetowy wzmak - jak on się ma do sprzętów niektórych tutaj na forum ????:blagam::blagam::blagam:

A kto tu na forum ma lepsiejszy czy tez drozszy sprzet? Denon 2020, Borixon i Dyzio ktory umarl w butach i sladu po nim nie ma.??

Reszta ma same marketowki xD
 
Harman 3490, amplituner stereo.Ładny i nic poza tym.Niby 120 wat na kanał,ale wcale tej mocy nie czuć.Tak gra jakoś bez wyrazu.
 

Attachments

  • IMG_20151211_112825.jpg
    IMG_20151211_112825.jpg
    23,1 KB · Wyś: 40
A kto tu na forum ma lepsiejszy czy tez drozszy sprzet? Denon 2020, Borixon i Dyzio ktory umarl w butach i sladu po nim nie ma.??

Reszta ma same marketowki xD

Nie chodzi często o kasę a o jakość jaką dostajemy w zamian - wymieniłeś już 2 osoby - gdzie ten Atoll stoi przy nich ?
I czy te osoby muszą się udzielać codziennie na forum ? Nie - mają fajne klocki to ich słuchają a nie piszą :p
 
Do góry