Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Moim zdaniem zdecydowanie lepszy wyborem jest klimatyzacja split z oczyszczaczem powietrza/jonizatorem bo wydajemy ciut więcej ale przynajmniej można schłodzić powietrze,podgrzać,włączyć osuszanie lub sam wentylator z oczyszczaczem powietrza/jonizacją.
 
WERF, zdecydowanie mniej czy naprawdę mniej? Ja tego kurzu mam już naprawdę dosyć. Wczoraj straciłem chyba z 2 godziny na usuwaniu kurzu. Dość tego.
 
Do mnie wczoraj w końcu dotarł oczyszczacz Sharp KC-D40 EU, głownie dla moich alergików, czyli wszystkich domowników po za mną i rybkami, ale po 24 h już można stwierdzić, że działa. Przy obecnej pogodzie alergicy mieli by już do krwi wydrapane ręce i zakichani, a nie jest tak bardzo, mozę to magia reklamy, a może nie, zobaczymy po dłuższym czasie, póki co super.
Może za długo zwlekalismy z zakupem.?!
 
Armanig, widze ze projektor i wzmacniacz onkyo sprzedajesz.

Jednak wymiana na sony hw55 czy JVC rs540? Bo nie chce mi sie wiezyc ze z projekcji rezygnujesz xD
 
Do góry