Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Część kabli spięta opaskami na rzep. Są dość estetyczne jeśli muszą być widoczne w porównaniu do tych przez ciebie proponowanych :)
Tylko nie spinaj zasilających razem z sygnałowymi.

Do pewnego stopnia jakiś kablowy "bałagan" jest po prostu częścią tej zabawy.
Niektóre z nich lubie wręcz eksponować..taki fetysz ;)
 
5806642_IMG_0940.JPG

Mały update, tak wiem TV za wysoko, pisane o tym było kilka postów wyżej, mieszkanie wynajmowane, jak wprowadzę się do swojego znacząco go obniżę, nie będzie również komody. Nastąpiła zmiana z HK HKTS 60BQ/230 na Acoustimass 6
 
Bose jak dla mnie lepszy, dlatego HK sprzedaję. Jak na razie nic nie mogę zrobić z burdelem kablowym i odpychającym peszlem, to i tak najlepsze rozwiązanie także proszę nie miejcie do mnie pretensji.
 
Nie no, przynajmniej jakoś oplecione także dramatu nie ma. Bywały tutaj wielokrotnie droższe zestawy z takim bajzlem kablowym niczym pajęczyna.
Zaskoczyłeś mnie tym porównaniem. Jak dla mnie już HKTS 35 to rewelka o 60 nie wspominając, ale bose nie słyszałem. Korciły mnie kiedyś ale jest ogromny problem z ich nabyciem.
 
U mnie jest masa kabli za tv, łącznie z przedłużaczem, dekoderem itp. Napewno kupując mieszkanie i robiąc instalacje pod tv zaplanuje to tak, że nic nie będzie wisiało. Problemu nie ma, trzeba trochę poczekać lub ściągać z zagranicy. Najprościej kupić na bose.pl ale tam tylko najnowsze serie co idzie w parze z ceną i to nie małą :D Co do Harmana, po przesiadce z Logitecha Z-906 to była prawdziwa przepaść...potem okazjonalnie kupiłem Bose, zawsze mnie "kręcił" początkowo jakoś nie mogłem skonfigurować ale się udało (pisałem o tym w innym wątku) używałem tych i tych, dla mnie lepiej brzmi Bose, głośniczki są tak malutkie, to co się z nich wydobywa...są cięzkie jak na takie rozmiary. Do przyszłego mieszkania planuje Bose V35
 
Ceny nowych są absurdalnie wysokie jak na moją kieszeń :/ Na alledrogo znalazłem jeden fajny zestaw za 3200 ale biały..... także nie ma lekko, ale może kiedyś.
 
5806642_IMG_0940.JPG

Mały update, tak wiem TV za wysoko, pisane o tym było kilka postów wyżej, mieszkanie wynajmowane, jak wprowadzę się do swojego znacząco go obniżę, nie będzie również komody. Nastąpiła zmiana z HK HKTS 60BQ/230 na Acoustimass 6

Co to za maleństwo białe? Bose?
Oglądasz "Ukryta Prawda? :D:p Serio? :D Nu to jest Was dwóch. "Piramida" też ogląda , a czasami i występuje. ;-)
 
Napisałem wyżej Bose Acoustimass 6, czy oglądam? raczej nie mam na to czasu, włączyłem zwyczajnie tv, a że ostatni był TVN :p czasem robi tylko jako tło...:)
 
kamil.szymcz
Widzę, że odwiedziłeś ostatnio Ikea. Moja kobieta wymyśliła sobie tą samą komodę tylko czarną. W czwartek, jak będzie mi się chciało to poskładać to wrzucę zdjęcie:D
 
mi nie chodziło o kable bo tego nie da sie przeskoczyć ale o ta tragiczną tapete; )

co do pamiętników z wakacji to czasem zerkne jak jakieś fajne dupeczki :)
 
Ostatnia edycja:
Najlepsze z tych wszystkich jest Ukryta Prawda. Mam wrażenie, że ramówka tv schodzi na psy, posiadam nc+ i większość kanałów, kiedyś nie nadążałem nagrywać filmów, a teraz nie ma co oglądać....Canal+ utracił dużo kontraktów z wytwórniami co jest widocznie.
 
Do góry