Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
I co to daje? A ze wzmaka idzie w kontakt bez uziemienia ....

Likwidujesz w ten sposób przydźwięk (buczenie). Nie wiem czemu, ale większość nieuziemionych gramofonów które nie mają wbudowanego przedwzmacniacza buczy. Chodzi o podpięcie gramofonu do masy. Pewnie kaloryfer też by się sprawdził ;) Uziemianie innych komponentów audio raczej się nie zaleca.
 
Mały update ;)
Nowa amplifikacja - 2 x Parasound A21 + 1 x Parasound A23 do centralnego (też nowy), wszystko zmostkowane.
img-20160512-174936.jpg


No i nowa zabawka - polecam, widok obracających się szpul wciąga ;)
20160406-203043.jpg


Nowy pokój już się powoli szykuje. Mam nadzieję, że w wakacje będzie przeprowadzka sprzętu.
 
Ostatnia edycja:
Ostatnio sporo czytałem, że szpula lepiej brzmiała niż winyl na targach w Monachium.

Nie miałem wcześniej zbyt dużego doświadczenia ze szpulowcami (stare, lampowe Unitry pomijam), zanim go kupiłem. Szok nastąpił po dokonaniu pierwszych nagrań ;) nie spodziewałem się, że zagra tak dobrze. Słuchanie z taśmy wciągnęło mnie bardziej niż z gramofonu i w tej chwili planuję zakup co najmniej jeszcze jednego.
A w porównaniu z kasetą to jest po prostu przepaść...
 
A który model?.Jak N30 to przez pd50 coxialem ,jeśli jednak N50/N70 bezpośrednio do wzmaka analogiem, tak uważam ;-)
Pzdr
 
Ostatnia edycja:
Ja bym poleciał do pd50 ale sprawdź jak będzie najlepiej- sam ocenisz.Tylko Twoim tokiem to po co te zabawy ,pojechac od razu analogiem z n30 i czesc :) Pzdr
 
Ostatnia edycja:
Do góry