Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
jak będę miał wene to założe swoją galerie ;) ale najpierw poczekam na armaniego ;P

No w końcu dotarł sprzęt... ;-) wieża powolutku rośnie w siłę, bravo.. :)
Jakby każdy czekał na wątek Armaniego i Krzyśka to by tu nikt zdjęć nie wklejał. ..:p może w końcu panowie założą i nacieszymy swoje patrzałki. . ;-)
 
Tidala nie dasz rady bo ampli nie ma apki. Marantz tez nie ogarnia po wifi wysylam przez bluetooth.

Mam zly dzien dzisiaj. Sub padl a teraz chcialem sie pobawic opcjami po wifi w marantzu i chyba modol internetowy w marantzu padl... Wifi nie znajduje, po kablu ethernet tez sie nie chce podlaczyc. Probuje podlaczyc i do routera asusa i do routera przez telefon. zadnego wifi nie znajduje.

Co moze byc grane?
 
U mnie mała zmiana :bober: :bober: :bober:

No teraz to wygląda ;)

Jak dla mnie połączenie poprzez bi-wire brzmi lepiej, cieplej, bas lepiej pracuje bo czuć też z tyłu głośnika [..]

Tak sobie tłumacz ;)
Zarzuć jeszcze oplotem, tylko nie pisz "po co", bo wiem, żeś esteta, no i brzmienie się poprawi ;)

jak będę miał wene to założe swoją galerie ;) ale najpierw poczekam na armaniego ;P

Ho, ho. To poczekamy ;)

Panowie, polecam Tidala, ale tylko w wersji HiFi.
Lolo, reset zrób! Typowe zjawisko i zazwyczaj pomaga.
 
Dodatek do Pionkow

Wyszlo w poziomie, cos tel. szwankuje ;-)
 

Attachments

  • P_20160401_220804_HDR.jpg
    P_20160401_220804_HDR.jpg
    34,2 KB · Wyś: 68
  • P_20160401_220911_HDR.jpg
    P_20160401_220911_HDR.jpg
    28,9 KB · Wyś: 62
Ostatnia edycja:
Podłączyłem wzmaka z cd i sieciowym kablem sterowania na podczerwień :) Sterowanie wieżą za ponocą Denonn hi-fi remote app. Spotify sparowane. Pełne zadowolenie :D
 
Gadacie i gadacie...

:]

Córka zagadywała mnie, że też tak jak ja chce płytek słuchać. Szkoda starego sprzętu, który pod schodami sobie stał. Zakupiłem więc bardzo spontanicznie T+A PERFECT 5 i poskładałem to wszystko do kupy.

IMG_0127.jpg


IMG_0129.jpg


IMG_0153.jpg



Zachwycona i zafascynowana winylem dziesięciolatka... :)

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
to pozostałość z czasów kawalerskich ;) będzie komoda nie będzie tej szafki w kolorze nie pasującym do niczego ;) nie mam tam tv. Tam sie zamyka oczy i słucha muzyki ;P tv mam w salonie, możliwe że tam kiedyś wcisne jakiś tv ;) narazie nie mam ciśnienia :)
 
Do góry