Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Ja mam bugatti veyron i mnie bardziej cieszy niż jakaś laska ;) i mi laski w robocie co chwile na dupy zmieniają, ale potwory i spółka ;) a nie jakąś fajo dupeczke ;)
 
To wiesz ja ie mam jakiej nagiej kobitki mam w pięknym stroju kąpielowym J. Albe :) która każdego ranka jak włączam komp - ten do rozrywki :) uśmiecha się do mnie ..
Jessica jest boska-to fakt! Ja też mam dwa kompy na biurku ;-)
Na tym z programami służbowymi na pulpicie Dzieciaki a na tym "do rozrywki" przeważnie jakieś kolumny ;-)

Ja mam bugatti veyron i mnie bardziej cieszy niż jakaś laska ;) i mi laski w robocie co chwile na dupy zmieniają, ale potwory i spółka ;) a nie jakąś fajo dupeczke ;)
Pasuje zmienić z Veyron na Chiron :p
 
Nie ma jeszcze takich tapet, żeby mnie zadowoliły, wywołały dreszcze wprowadziły w stan podniecenia ;)

Kpusta, Savron może urok rzucić, ja zwyczajnie wezme siekierę i porąbie mu.modem :D
 
8fddfe4e117934d7f8fdb77e9af6a78f.jpg


nazywasz się kiler, masz ksywe kiler i jesteś kiler !!!
 
Do góry