Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
WAF = Wife Acceptance Factor, a ja sobie dorobiłem MAF = Mother Acceptance Factor, w Twoim przypadku :)


haha, masz racje :D na szczęście gdy już pójdę na swoje to u mnie nie będzie WAF dlatego że moja, obecnie narzeczona jest taką samą kinomaniaczką i kocha oglądać filmy w dobrej jakości dźwięku i obrazu tak samo jak ja, a sprzęt po prostu docenia :) ma już zapowiedziane że godząc się na mnie godzi się też na cały mój ekwipunek :D i co najważniejsze ona nawet nie jest neutralna czy po prostu się zgadza, on jest wręcz za :D

Także ja już snuję w głowie plany na pokój gdzie meble będą musiały się dostosować do sprzętu a nie na odwrót, a także planuje Dolby atmos z głośnikami w suficie co obecnie u mamy już nie ma opcji na to :D
 
Fajnie, że wkleiles taki zestawik. Niewątpliwie masz pasje, a to jest najcenniejsze.
Kiedyś przyjdzie zapewne czas i sobie to wszystko przeniesiesz na swoje, a tymczasem pozdrów Mame, bo niewątpliwie należy się uznanie za wyrozumiałość ;)


A może Mama też lubi matrixa obejrzeć :) a poważnie to szacunek jak najbardziej tak jak napisałeś...
 
Ty te przelaczniki sygnalu to moglbys produkowac. Jak nie przeczytalem to myslalem, ze to jakas seryjna produkcja. Ten Samsung ma 55 cali? Wyglada jak 40 ;). Jak ja uwielbiam takie stare stereo.
 
Ty te przelaczniki sygnalu to moglbys produkowac. Jak nie przeczytalem to myslalem, ze to jakas seryjna produkcja. Ten Samsung ma 55 cali? Wyglada jak 40 ;). Jak ja uwielbiam takie stare stereo.

dzięki wielkie :) Tak ten samsung to 55 cali tylko tak zginął pomiędzy tymi kolumnami tak blisko nich :) poprzednio tam stał 40cali właśnie ale w szerokiej ramce, z tych starszych.

Myślałem już właśnie żeby chociaż jedną sztukę jeszcze zrobić i spróbować sprzedać ale żeby wyszło tak samo musiałbym dostać takie same wskaźniki wysterowania a z tym będzie już problem :) bo to od starego magnetofonu dorwanego na allegro za 40zł.

Wrzucę jakiś filmik na yt jak to śmiga to wstawie tutaj :)
 
Wczoraj zaczepiłem BT77. Powiem, że przeskok technologiczny w porównaniu do standów :)
 

Attachments

  • WP_20150602_002.jpg
    WP_20150602_002.jpg
    16,8 KB · Wyś: 136
ten zestaw obrazów coś nie wtenczas ;P krzywo nierównomiernie i małe to zgubiło sie na ścianie, głośniki kablami psują strasznie "wizual" ;)
 
Gratulację z dobrego wyboru uchwytów, ja je mam tyle lat i spisują się idealnie...;-)
Odnośnie kabli, to na szybko możesz kupić maskownice do kabla przyklej ją do ściany oraz pomaluj na kolor ściany i po kłopocie. Dużo lepiej będzie to wyglądało niż wiszące kable..;-) koszt ok.10zł
D-Line 30/15 - Maskownica kabli | kanał kablowy 50 cm, biała

Uchwyty solidne, można śmiało polecać. Ściany malowane kilka lat temu, więc nawet jak kupię identyczną farbę, to kolor będzie się różnił i efekt będzie raczej kiepski. Nic tylko teraz remontować ;)
 
Mam tylko pytanie czy rzeczywiscie roznica dzwieku pomiedzy CD a Blurayem Denona jest na tyle duza by inwestowac w oddzielne klocki?
 
Do góry