Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
No ładnie ładnie, tv chyba za wysoko, co w tym terrarium nielegalnego trzymasz?
Dolna krawędź tv jest na wysokości mojej brody,ale faktycznie może pomyśle w najbliższym czasie o obniżeniu.Wszystko jest legalnie,wąż strażacki ma swoje papiery ;-)

O żesz, pal licho sprzęt (gratuluje), ale co to za gadzina wijąca sie po dywanie?
Co na to kobitka, straszysz ją czasem swoim wężem? ;)

Mój kumpel to BOA dusiciel (constrictor).Co do kobitki to ma wybór dwóch węży w domu :D chyba nic szczęśliwszego nie mogło jej spotkać :D
 
Widzę, że jesteś fanem gadów :D
Teraz wiem dla kogo to terrarium :)
Sprzęt tez klasa, ale tv wydaje się maluuuutki i może nieco go bardziej wyśrodkować?

Wcześniej terrarium było w innym miejscu,więc wszystko było wyśrodkowane.Po różnych zmianach musiałem wcisnąć kumpla w róg i robiąc kolumnie miejsce, troche poleciałem do lewej krawędzi.Tv jest na ruchomym stelażu.Przymierzałem się do 55cali ale do miejsca siedzącego mam 3,5m i stwierdziłem że jest za duży.
 
Przeszkadza Ci wysokość na której wisi TV Geronimo? Bo mnie akurat nie i myślałem ze wszyscy juz sobie w tym temacie dali spokój :) , a sprzecik extra. Pozdro
 
Uwierz, 55 wcale nie będzie za duży...
Fajnie się to prezentuje, ale ja bym się skupić na muzyce nie mógł jakby mi cos takiego się na podłodze wiło... brrrrr
A dajcie wy mi spokój ;-) pomyśle bo ten chętnie odkupiłby ojciec :wink:

Widać, żeś swój chłop ;)
Swoją drogą, chciałbym zobaczyć minę złodziejaszka przed takim dusicielem ;)

A żeby wszyscy nie proszeni goście narobili w majtki :D

Przeszkadza Ci wysokość na której wisi TV Geronimo? Bo mnie akurat nie i myślałem ze wszyscy juz sobie w tym temacie dali spokój :) , a sprzecik extra. Pozdro

Przy tej wysokości leżąc-siedząc na łózku,wzrok idealnie wpada w ekran.Oczy-głowa sie nie męczą.
 
Do Geronimo: Sprzęcik pierwsza klasa, kolumny w czarnym lakierze przepiękne...;-) Odnośnie węża to na początku myślałem, że to atrapa ale patrzę w róg, a tam terrarium no to musi być żywy....;-) Żonie, aż pokazałem co jeden z kolegów ma w pokoju..... stwierdziła, że nawet 1s. by nie była w tym mieszkaniu bo panicznie boi się gadów.... ;-) Na zdjęciach masz datę z 2014r. ale żona szybko przeanalizowała serial na TV i stwierdziła że ostatnio we wtorek chyba go oglądała więc kolega nie przestawił daty w aparacie....;-)

Odnośnie wielkości TV to się nie przejmuj, wielkością bo ja z żoną oglądam obraz 2d z odległości 4,0-4,40m od ekranu. Natomiast przy 3D jeszcze sobie sofę przybliżamy na 3,8m aby był lepszy efekt...;-) ps.: obraz to 130"....;-)
Sugestia:
Tak jak koledzy zauważyli TV stanowczo za wysoko, jak siedzisz wygodnie na kanapie to powinieneś mieć środek ekranu na wysokości swojego wzroku. Odnośnie kabelków od TV, możesz kupić maskownice i pomalować ją na kolor ściany w tedy nie będą tak razić po oczach... ;-)
np: http://maskownica.pl/kabli/page/13/
 
Ostatnia edycja:
Ten pupil to tak po całym mieszkaniu łazi, znaczy pełza? Umie jakieś sztuczki, typu duś na zawołanie? :)

Dostaje raz w tygodniu dzień wolności,wtedy jest wszędzie ;-) Czasami było tak że musiałem wyjść z domu,wracałem po jakims czasie i nie mogłem go znależć. Cip,cip, taś taś gdzie jesteś????

Pewnie jedyną sztuczkę jaką potrafi, to walenie łbem o szybę w rytm potężnego basu. :mrgreen:;)

Jak poluje na szczura to zdaży mu się z rozpędu pierdyknąć w szybe ;-)

Do Geronimo: Sprzęcik pierwsza klasa, kolumny w czarnym lakierze przepiękne...;-) Odnośnie węża to na początku myślałem, że to atrapa ale patrzę w róg, a tam terrarium no to musi być żywy....;-) Żonie, aż pokazałem co jeden z kolegów ma w pokoju..... stwierdziła, że nawet 1s. by nie była w tym mieszkaniu bo panicznie boi się gadów.... ;-) Na zdjęciach masz datę z 2014r. ale żona szybko przeanalizowała serial na TV i stwierdziła że ostatnio we wtorek chyba go oglądała więc kolega nie przestawił daty w aparacie....;-)
Odnośnie wielkości TV to się nie przejmuj, wielkością bo ja z żoną oglądam obraz 2d z odległości 4,0-4,40m od ekranu. Natomiast przy 3D jeszcze sobie sofę przybliżamy na 3,8m aby był lepszy efekt...;-) ps.: obraz to 130"....;-)
Sugestia:
Tak jak koledzy zauważyli TV stanowczo za wysoko, jak siedzisz wygodnie na kanapie to powinieneś mieć środek ekranu na wysokości swojego wzroku. Odnośnie kabelków od TV, możesz kupić maskownice i pomalować ją na kolor ściany w tedy nie będą tak razić po oczach... ;-)

Rzeczywiście nie przestawiłem daty w aparacie :) :fool: Proszę powiedzieć żonie że on wcale nie jest groźny,wręcz przeciwnie przyjazny,ciekawski,bezwonny,aksamitny ;-) .Atakuje tylko swój pokarm, a jak nie jest glodny to może mu pokarm po glowie chodzić i nie będzie wogóle zainteresoawny ;-)
Kabelki będą niebawem pochowane,ale wcześniej chyba na poważnie pomyśle o wymianie tv na 55cali. Tym bardziej że ten odrazu poszedłby do rodziców.No i przydaloby się jeszcze żeby bx-y trafiły do nowego własciciela.
 
Ostatnia edycja:
Panowie...oto i GILGATOR w pełnej krasie :)
View attachment 11701
Wykonanie hand made, ale co ważne funkcje swoją w usuwaniu kurzu spełnia :)
Innych jeszcze nie testowałem, bo Pani Listonosz się spieszyła :D:cry:
 
Ostatnia edycja:
Armanig ma taką profi, namawiam go aby zakupił na próbę taką, ale jemu się różowych zachciało ;)

Ta działa całkiem sprawnie i zbiera kurz znacznie lepiej niż większość syntetycznych, a wydatek niewielki. Dzisiaj dopiero "przyszła" więc ciężko cokolwiek więcej pisać, na razie jest ok, a jak będzie później zobaczymy.
 
Do góry