Nasze Kina Domowe - czego nam brakuje?

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Dodam jeszcze jedna wade, mianowicie rozmieszczenie terminali.
Tyczy się to większości sprzetow, oczywiście z wyjątkami

Oj, zgadzam się. U mnie to samo. A bananów nie stosuję ;P Palce bolą czasem ;P

A ja dodam kolejną wadę! Brak podświetlenia klaiwszy w pilotach. U mnie żaden nie ma takiej opcji. Ani ampli, ani cd, ani ps3, ani tv, ani kablówka. Co mnie cieszy, mam światło w salonie na pilota, więc jak muszę użyć klawisza, którego rzadko używam (bo ogólnie na macanego 90% funkcji ogarniam w ciemności), to zawsze się mogę tak poratować. Względnie komórka jest zawsze pod ręką z opcją latarki ;P
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie zmienił, tylko w końcu ustawił ;P Pozazdrościłem fajnego avatara armanig ;P Panowie, poznajcie Anię ;P

Witamy Anie :)

Oj, zgadzam się. U mnie to samo. A bananów nie stosuję ;P Palce bolą czasem ;P
A ja dodam kolejną wadę! Brak podświetlenia klaiwszy w pilotach. U mnie żaden nie ma takiej opcji. Ani ampli, ani cd, ani ps3, ani tv, ani kablówka. Co mnie cieszy, mam światło w salonie na pilota, więc jak muszę użyć klawisza, którego rzadko używam (bo ogólnie na macanego 90% funkcji ogarniam w ciemności), to zawsze się mogę tak poratować. Względnie komórka jest zawsze pod ręką z opcją latarki ;P

Dokladnie, tzn. ja akurat mam w ampli podswietlanego pilota :) ale kurcze, nie wyobrazam sobie teraz pilota bez tego, w zasadzie za kazdym razem zalaczam podswietlenie, niby tez znam na pamiec 80% rozmieszczenie przyciskow, ale nie zmienia to faktu, ze bardzo uzyteczna sprawa.
Szczytem glupoty (bo nie moge tego inaczej nazwac) jest pilot do PS3, nie dosc ze czarny pilot, to jeszcze czarne przyciski. Cala konstrukcja, barwa, podpisanie przyciskow, to jeden wielki zart.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
o właśnie podświetlany pilot by był przydatny i to nie tylko do ampli ale do wszystkich sprzętów. Czyli co mnie denerwuje jeszcze to brak podświetlonych pilotów w moim sprzęcie
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Byle nie za bardzo, bo luzy moga byc i nie bedzie styku, ale poczekamy co ma do powiedzenia KrzysiekRadio, to tez ekspert w tych sprawach ;)
Ja mogę dodać jeszcze tyle, że ważna jest zarówno średnica kabla jak i wielkość i rodzaj otworu :D, ale tak jak kolega wspomniał im mniejsze luzy tym lepszy styk ;) Trzeba też uważać by nie pomylić gniazd, bo dziś sprzęty mają dużo różnych :D
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Szczytem glupoty (bo nie moge tego inaczej nazwac) jest pilot do PS3, nie dosc ze czarny pilot, to jeszcze czarne przyciski. Cala konstrukcja, barwa, podpisanie przyciskow, to jeden wielki zart.

Ja używam pada. I właśnie o pada mi chodziło, że nie podświetlany. Kiedyś myślałem o zakupie pilota, ale jak już poużywałem pada to się okazało, że jest bardzo zmyślnie obłożony funkcjami :) ergonomiczny mega :) i zostałem przy padzie :)
start to play/pausa,
kwadrat daje dostęp do szybkiego menu,
select pokazuje czas do końca, czas od początku i scenę,
przewijanie czasu w obie strony z różnymi prędkościami to dolne triggery,
przewijanie scen to górne triggery.
Więcej nie trzeba, chociaż pod trójkątem jest jeszcze kilka przydatnych opcji :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
z adamantowym szkieletem ;)
Wychodzi na to, że avatary to nasze marzenia :D, tylko dlaczego Krzysiek1980 chce być szczurem, a Fox dogiem? ;)
 
Do góry