Napisy SRT

pabloo1033

New member
Witam.Mam kolejny problem po przerobce napisow z txt na srt synchro nie pasuje nawet ok 10sec.Co zrobic przerabialem programem subtilie workshop.Pomozcie mam asusa o play
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
No właśnie tez z tym walcze. Czasami jest ok a czasami sie rozjeżdża. Tak mysle ze przy zmienie rozszerzenia trzeba jeszcze wybrac FPS.
 

brandt78

New member
W subtitle workshop mozna ustawic fps obecnego pliku jak i docelowego. Jak ustawisz takie same to synchro powinno byc takie samo jak w pliku txt.

Jak nie radzisz sobie z tym programem, zobacz Bestplayera - masz tam export do srt jednym kliknieciem...
 

allbigben

New member
SubRip 1.17.1

to jest też bardzo dobry program do przerabiania napisów SubRip chyba był pierwszy dobrze działający, nie pobierajcie nowszych wersji są skopane.
 

mirsmi

New member
na stronie ferguson digitak jest bardzo dobrty programik w odtwarzaczach hd.
tu jest bardzo dobry programik po polsku.wczytj film wczytaj napisy.dopasuj aby byla taka sama nazwa i klik.
nic sie juz ne rojedzie.
pozdro;)
 

casd

Klub HDTV.com.pl
vip
na stronie ferguson digitak jest bardzo dobrty programik w odtwarzaczach hd.
tu jest bardzo dobry programik po polsku.wczytj film wczytaj napisy.dopasuj aby byla taka sama nazwa i klik.
nic sie juz ne rojedzie.
pozdro;)
Po przetlumaczeniu to chyba będzie tak :
Na stronie Ferguson Digital Multimedia Technology w dziale Download i Odtwarzacze HD, jest programik "srt.zip" po polsku, wystarczy w nim wczytać pliki filmu i napisów, dopasować nazwę i klik, nic się już nie rozjedzie !
 

pabloo1033

New member
srt-bestplayer

Sprawdzilem ten odtwarzacz i musze przyznac ze przerabiane na nim napisy dzialaja idealnie,zadnych opoznien.Polecam.
 

apple

New member
Zobacze tego best playera
Best cos knoci albo WD tego nie kuma. Mam txt, które bez problemu odtwarzają się do końca - jezeli odtwarzam z Fergussona DVD 880. Przerobienie tego pliku na srt działa - niby wszystko jest OK, ale WD gubi tekst z srt z ostatniej minuty. Dzieje sie to we wszystkich serialach - nie mogę dojść o co biega - plik jest cały przetłumaczony.
Wina srt czy WD?
 
Do góry