Najtanszy sieciowiec z Tidalem

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Witam:

Potrzebuje jakiegos taniego dobrego rozwiazania do sluchania Tidala na wzmacniaczu. Chce ciut bardziej wykozystac mozliwosci denona.

1. Jakis sieciowiec z tidalem
lub
2. Jakis dac z BT lub Wifi co pozwoli z telefonu wyslac dzwiek. (To chyba najgorsze rozw.)?
Lub
3. Jakis najtanszy ampli?
Lub
4. Cos innego?
 

werf

Active member
Bez reklam
Każdy sieciowiec z Air Play+iCoś i działa

Z budowanym strumieniem najtaniej to chyba N30AE,wszystko co będzie teraz wychodzić zapewne będzie mieć zaimplementowanego Tidala

Cambridge CXU i 851N podobno ma mieć aktualizacje pod koniec roku do google cast i tidala właśnie

BT sobie odpuść słyszalnie gorzej
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No to jak dla mnie nie ma sensu inwestowania w wyzsze modele ipadow i sieciowiec prawie za tysiaka aby miec airplay. Szkoda kasy.

Myslalem ze jakiegos starego sieciowca za 300- 400zl dostane.
 

werf

Active member
Bez reklam
Air Playa mieć musi,problem jest w tym że aplle powoli wygasza aktualizacje dla starszych urządzeń
Finalnie może być tak że ewolucja skończyła się na iOS 7 lub 8,może się okazać to problematyczne jak aplikacja Tidala nie będzie działała ze starymi wersjami
 

DrWredman

Active member
Poszukaj ampli z obsługą sieci przez lan albo wifi.
Tidala odpalisz na laptopie lub kompie stacjonarnym i puścisz muzę przez amplituner. Ja tak korzystam mając Tidala za free od playa.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Każdy sieciowiec z Air Play+iCoś i działa

Z budowanym strumieniem najtaniej to chyba N30AE,wszystko co będzie teraz wychodzić zapewne będzie mieć zaimplementowanego Tidala

Cambridge CXU i 851N podobno ma mieć aktualizacje pod koniec roku do google cast i tidala właśnie

BT sobie odpuść słyszalnie gorzej
Z CA to pewne?
 

werf

Active member
Bez reklam
Cały optymizm może pójść w piz.............Czytałem że tidal znowu przywalił ileś tam milionów strat

Mówisz Henry o sieciówce i o komplecie ?
 

Dubek

Member
Bez reklam
Nie dziwne skoro Spotify we wrześniu miało 40 milionów płatnych abonentów a Tidal tylko 3 miliony, nie wiem czy tego nie zamkną albo nie sprzedadzą niedługo.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Cały optymizm może pójść w piz.............Czytałem że tidal znowu przywalił ileś tam milionów strat

Mówisz Henry o sieciówce i o komplecie ?
Na razie sieciówce, wzmaki CA jakos mnie nie urzekły, niby ok, ale szału nie ma.
Jakbym miał zmieniać, to jest kilka innych typów ;)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tidal ma malo subskrypcji bo zadne audio praktycznie go nie obsluguje. Maja niby dzwiek bezstratny ale na czym mam go sluchac? Na androidzie? Na komputerze? Jedyna sensowana opcja narazie to ipad i airplay...

Ciolki powinni pojsc w jakis prosty system, ze wykupuje np. 1000 odsluchow za 50zl. 2,5gr idzie do tidala, 2.5gr dla autora. Plus do tegobprogram lojalnosciowy ze polecenie utworu i 3 otworzy to dostaje 1 odsluch za free.

Bez rzadnych licencji od autorow ani nic. Kasa na pol, autorzy sami wrzucaja.

Nie da sie zbankrutowac..
 

lobos

New member
Bez reklam
CXN jest fajny. Szkoda, że więcej firm nie robi podobnych sprzęcich.
W sumie to i tak zanosi się, że wzmak będzie z innej firmy niż CD czy Net player ;-)
Jest jeszcze Atoll... gdyby jego brzmienie podeszło to sieciowca mają bardzo ok :)
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Mój magic 6 wspiera spotify ale chciałem tidala , więc zainstalowanej program bubble upnp na tablecie i tidal hi fi smiga aż miło :p, .Pzdr
 
Do góry