najtańsze 55" z matrycą 100Hz?

atacto

New member
Szukam TV w 90% do oglądania nocami, w sypialni, z lokalizacji na wprost. Absolutnie nie potrzebuję Smarta czy 3D. To ma być klasyczny TELEWIZOR grający z Polsatu (SD/HD), czasem mkv-y, może podłącze jakiegoś BD. Oglądam filmy, mecze, czyli coś co się szybko rusza :)




A wracając do tematu - niech kolega autor tematu uzupełni choć odrobinę standardowych pytań, bo najtańszy najtańszym, zdaje mi się że najtaniej wypadnie jakiś chińczyk, thomson, Grundig czy inny sprzęt ciężki do dostania, kwestia tylko czy będzie spełniać wymagania użytkownika.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Najlepiej by wypadł tutaj
Panasonic 55ST60
Ale niestety mała szansa aby gdzieś jeszcze dostać nówkę.
Dobrym rozwiązaniem było by też zobaczyć
Samsung 55H6200
Toshiba 58L7365
Thomson 55FW8785

Wszystkie powinny się sprawadzić do nocnego oglądania, mają natywne 100hz i czytają mkv.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
fajnie jak by ci się plazmę panasa udało wyrwać bo nocami by się bardzo dobrze sprawdziła, chyba że trafi się ostro bucząca, może to trochę wnerwić w nocy heh:p. Sprawdź sobie TV które polecił Karpaj bo to dobre propozycje:)
 

atacto

New member
Plazmy 55st60 są dostępne jeszcze Nówki - kilka sztuk.

Miałem tą plazmę przez chwilę w domu i oddałem - niestety należę do tych, którzy widzą migotanie :-(
Oddałem pomimo tego, że wcale nie zakładałem jej testów i byłem na nią zdecydowany. To było jakieś 1,5 roku temu i skończyło się na zakupie Sony HX750 w 46 calach. W sumie jakość obrazu tego Sony mi odpowiada i szukam czegoś na podobnym poziomie. Może z małym wyjątkiem - czegoś co nie ma problemów z różnymi mkv-ami, bo Sony chyba raczej z tego nie słynie. Chyba, że coś się zmieniło i polityka Sony nie dyskryminuje już wszelkich mniej oficjalnych formatów.
 

tdx

New member
Bez reklam
Juz sony sie przeprosil z mkv. Ale najlepiej tutaj sprawdza sie wlasnie samsung...

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ma stabilny obraz, dużo lepszą ostrość i wyrazistość.
I cena jest bardzo atrakcyjna dla niebieskich członków forum.
Philips ma natywne 100 Hz.
 

atacto

New member
Ma stabilny obraz, dużo lepszą ostrość i wyrazistość.
I cena jest bardzo atrakcyjna dla niebieskich członków forum.
Philips ma natywne 100 Hz.


Mogę prosić o cenę 55" tego Philipsa na PW - jak rozumiem chodzi zapewne o model 7109?
I może jeszcze Panasonica 640 oraz Sony'ego 828/829
 
Do góry