Najlepszy 55 cali do 4 tys.

nadal

New member
Witam,

proszę o pomoc w wyborze najbardziej optymalnego telewizora 55 cali do 4 tys. złotych.
Moje warunki i oczekiwania:

odległość od ekranu 2,60m,
oglądam mecze piłkarskie i filmy w nocy,
zależy mi na dźwięku i obrazie (czerni) - kolejność nieprzypadkowa,
sygnał nc+, Netflix, filmy z pendriva i komputera - miracast / widi,


telewizor będzie wisiał, zależy mi, by był cienki, elegancki.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
W755c do najsmuklejszych to nie należy. Owszem może i jego górna część matrycy jest cienka, ale dolna część jest już dosyć szeroka. Najlepiej niech kolega sam określi, czy dla niego jest to do zaakceptowania bo obraz na tym TV jest naprawdę świetny.
 

nadal

New member
W755c do najsmuklejszych to nie należy. Owszem może i jego górna część matrycy jest cienka, ale dolna część jest już dosyć szeroka. Najlepiej niech kolega sam określi, czy dla niego jest to do zaakceptowania bo obraz na tym TV jest naprawdę świetny.

telewizor będzie wisiał na ścianie i zależy mi, by wieszak i telewizor były cienkie i go dociągnęły do ściany.
A jak się mają w tym przedziale cenowym telewizory 4k ?
Zerkałem ostatnio na nowego Sharpa 8772, TCL, a może coś z Philipsa ?
Cena graniczna 4 tys - to ograniczenie żony ;-) - ja po cichu może coś dołożę - jeżeli przeskok jakościowy byłby tego wart ale tylko wtedy, bo ryzyko jest spore ;-)
 

m9999

New member
Philipsa nie polecam. Ma błędy w oprogramowaniu(jak chcesz to poczytaj oficjalne forum Philipsa jak się ludzie wkurzają), a Philips nic z tymi błędami nie robi od miesięcy.
 

marmac500

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bzdura 6550 moge smialo polecic. Od 3 tygodni smiga u mojego syna, obraz naprawde swietny i zero zwiech androida, faktem jest, iz zainstalowane tylko 2 aplikacje, Ambilight nie do przebica mimo ze bylem ogromnym sceptykiem... Sam wlasnie zamowilem 7600 w niezlej cenie i czekam na odbior, ale to juz 4K.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Weź pod uwagę, że Sony ma problem z wyświetlaniem napisów po DLNA. W te budżetówki 4K nawet bym nie inwestował. Zresztą masz jakieś materiały 4K które będziesz oglądał? TV w takiej rozdzielczości nie nadaje i zakładam że przez kilka kolejnych lat nadawać nie będzie. Lepiej kupić dobry FHD. Zobacz jeszcze Samsunga J6200. Ma stabilny system Tizen, 120 Hz matrycę, czyta praktycznie wszystkie formaty filmów i na pewno jest smuklejszy w porównaniu do Sony.
 

nadal

New member
Bzdura 6550 moge smialo polecic. Od 3 tygodni smiga u mojego syna, obraz naprawde swietny i zero zwiech androida, faktem jest, iz zainstalowane tylko 2 aplikacje, Ambilight nie do przebica mimo ze bylem ogromnym sceptykiem... Sam wlasnie zamowilem 7600 w niezlej cenie i czekam na odbior, ale to juz 4K.

zastanawia mnie ten 6550. Czy dobrze widzę, że on ma ambilight 3 stronny ?
patrzyłem też na 6510 - ale tu chyba jest ambilight 2 stronny ? = proszę o info, bo w na różnych stronach różnie to widać, dzięki.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Do autora tematu. Na poprzedniej stronie pytał o modele UHD w tym przedziale cenowym.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Poczekaj jak możesz bo na dniach wchodzą nowe modele Philipsa i to na nowej platformie.
 
Do góry