Najlepsze słuchawki nauszne do Sony Ericsson Arc ?

Purgi

New member
Siemanko, mam do was prośbę żebyście pomogli mi wybrać słuchawki nauszne do modelu telefonu jak w temacie, tak do 400zł , najlepiej by było jakby były firmy Sennheiser słyszałem że jest jedną z lepszych film i prosiłbym o nazwy konkretnych modeli. Pozdro!
 

kwasior21

New member
Jak zamkniete to sennheiser hd380pro, ale jak chcez miec piekny, czysty dziek to kup soibe creative aurvana live, wgniataja w fotel:) NIedocenione a warte zainteresowania. ;)

Pozdrawiam.
 

cezary69

New member
Bez reklam
Siemanko, mam do was prośbę żebyście pomogli mi wybrać słuchawki nauszne do modelu telefonu jak w temacie, tak do 400zł , najlepiej by było jakby były firmy Sennheiser słyszałem że jest jedną z lepszych film i prosiłbym o nazwy konkretnych modeli. Pozdro!

A po co Ci super słuchawki do telefonu??? :blagam: Myślisz, że będzie lepszy dźwięk? :D Matko jedyna...
 

Purgi

New member
Bo chce sobie kupić dobre słuchawki a nie wydawać na gówno za 100 złotych ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Purgi

New member
No ja wiem, ale jak podłącze słuchawki za 50 zł a za 300 zł Senki to niemów mi że nie będzie różnicy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tolek100

New member
Kwasior21 dobrze radzi kup creativy i będziesz zadowolony jak wolisz otwarte ale droższe to polecam Grado sr60 też przyzwoite słuchawki :)

Pozdrawiam
 
Do góry