Najlepsze niedrogie głośniki do LE37C650 ?

Ziolo87

New member
Moglibyście polecić jakies niedrogie, lecz dobre głośniki 2+sub do TV, tak, aby zasmakować troszkę "kina domowego"...? :krol:
Pozdrawiam
 

Ziolo87

New member
Cena ok, tylko mógłbyś jakoś wyjaśnić dlaczego je polecasz ?
BTW co to za firma Microlab ? Nie słyszałem o niej :/
 

nokitel

New member
ja polecam logitech x-540. Są to głosniki 5-1, pieknie grają cenna około 330 zł w zaleznosci od sklepu, i co najlepsze dają namiastke kina domowego za nie duze pieniądze
 

Horhe Ortega

New member
Jeszcze z parę razy a uczynisz z Alteca hajend:razz: Ziolo do dyspozycji masz tylko optyk i słuchawkowe.Tamte 5.1 mają chyba tryb matrixa dla źródła 2.0 ?Adam-tzn. Microlab jest tańszy.
 
Ostatnia edycja:

Horhe Ortega

New member
No a jaki TV(chodzi o wyjścia audio) ew. źródło sygnału(kablówka,tuner)???Generalnie wyjście audio z wejściem w zestawie-odpowiednim kabelkiem/przejściówką ale nie wiemy przecież co masz.
 

Ziolo87

New member
No a jaki TV(chodzi o wyjścia audio) ew. źródło sygnału(kablówka,tuner)???Generalnie wyjście audio z wejściem w zestawie-odpowiednim kabelkiem/przejściówką ale nie wiemy przecież co masz.


Zobacz na temat i na moją sygnaturkę:p

Oglądam generalnie kablówkę cyfrową UPC oraz filmy mkv z dysku.
Wyjścia i wejścia takie jakie ma ten TV, ja się na tym nie znam, dlatego Was pytam :)
 

Horhe Ortega

New member
Ty masz optyk i słuchawkowe jak już wcześniej pisałem~ale tresor zapytał.Najlepsze to wiadomo -nawet używane ampli z optykiem+chociaż dwie kolumny na początek-wyjdzie z 1000PLN.Inne(tzn. najtańsze) opcje to półśrodki.Będzie lepiej , ale w ograniczonym zakresie.Ja matce do Toshiby podłączyłem starą(ale jarą:-o) mini wierzę Panasa , podkręcam BassBoost i .....mamie nie potrzeba więcej :-o:-o:-o
 

Horhe Ortega

New member
To oddzielny(odseparowany od suba)wzmacniacz-sterownik,+pilot,+większy sub.Microlab o którym pisałem-to jednak tańszy odpowiednik.Powinieneś przetestować osobiście.
 

ADAM12116

New member
ciężko powiedzieć który lepszy, z Microlabem nie miałem nic do czynienia, nie testowałem tez wersji z osobnym wzmacniaczem, osobiście mam tą wersje modecoma bez pilota i się sprawdza, podłączone mam pod wyjście słuchawkowe, moc basu ustawiona w zasadzie na stałe ew małe regulacje ale bardzo sporadycznie, zastanawiałem się nad wymianą na wersję z osobnym wzmacniaczem i pilotem ale nie wiem czy jest sens, tu sobie pilotem od tv reguluje głośność i jest ok.
 
Do góry