Najbardziej wypasiarski telewizor

adraene

New member
Witam jestem tu nowy i nie wiem czy wybrałem dobry dział.
Postanowiłem sobie kopić telewizor do pokoju najbardziej wypasiarski 32 calowy telewizor zastanawiam sie miedzy Samsung LED 32b7000 a Sony Bravia 32E5500
telewizje będę odbierał N-ke. Co radzicie wybrac cena nie jest waża.


Z gory dziekie za odpowiedz.


pisze tu bo widze ze w zlym dziale wczesniej napisalem
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
najbardziej wypasiony jest ten:
http://www.loewe.pl/tv,loewe_individual,individual,individual_32_selection.html
Zaś model limitowany wysadzany kryształami Sworowskiego wielkości 32" kosztuje 24.000 zł :D.

Jeszcze te modele:
http://www.loewe.pl/tv,loewe_art,xeolos,xelos_a32.html
Extra jest model Hitachi 32 UTM70 z twardym dyskiem w oddzielnym tunerze , który nie zakłóca pracą elektroniki jakości obrazu.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=27582

Czystość i wyrazistość jest niesamowita.
002_P1080120.JPG


W razie wątpliwości poproś o prezentację w domu.
 

k0val

New member
przy 32 calach nie zobaczysz różnicy miedzy full hd a hd ready ,no ale takowy z full hd w wielkości 32 cali na pewno znajdziesz
 

adraene

New member
a co sodzieliec o Pioneer KRL-32V
ten Loewe podoba mi sie tylko ciekawe jak z serwisem takiego sprzetu. Znacie jakies sklepy w olsztynie gdzie sa dobre telewizory ;p
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wszystkie telewizory są dostępne od ręki.
Pioneer KRL również - tym bardziej jeśli w Olsztynie - zapraszam.
O serwis nie musisz się obawiać
 

jszm

New member
Który wybrać?

Widzę, że koledzy wciskają Ci sprzęt z najwyższej półki a Ty w swoim linku wybrałeś przecież konkretne modele. Samsung 32B7000 i Sony 32E5500. Moim zdaniem, oba modele są jak najbardziej godne uwagi. Parametry techniczne obu telewizorów – b. dobre. Aktualna cena (choć piszesz, że nie jest ważna) – Samsung ok. 3900 zł. a Sony ok. 3600 zł. Samsung "seria 7000" zbiera plusy za podświetlenie LED i smukły kształt, Sony "seria E" za piękny stylowy wygląd (choć biała ramka to rzecz gustu) i 5-letnią gwarancję. Ja oddaję głos na soniaka a wybór należy do Ciebie. A inni forumowicze, który z tych modeli polecacie koledze <adraene>? Pzdr.

PS. Ten pierwszy Loewe "seria Individual" ma koszmarną podstawę (taki krzyżak pod choinkę) i nawet kryształy Swarovskiego mu nie pomogą. Choć to też rzecz gustu …
 

z3

New member
Bez reklam
LOL, kolego jszm, to co kolega wybrał, nie zbliża się go najbardziej wypasionego TV 32", dlatego wciskanie przez Ciebie tego co sam założyciel tematu wymienieł nie ma nic wspólnego z najbardziej wypasionym TV 32".
 

k0val

New member
jeśli ma być "wypasiony" i do sypialni to może HANTAREX G_STRIPE LCD ,gdy jest wyłączony staje się lustrem. :D

a jeśli bardziej zależy ci na parametrach to LED SAMSUNG 32B6000 ;)
 
Ostatnia edycja:

jszm

New member
Kolego <z3>, jestem daleki od wciskania czegokolwiek komukolwiek.
Autor pierwszego postu napisał, że zastanawia się między Samsungiem a Sonym, to trzeba mu doradzić. Ot i wszystko. A wybór i tak będzie należał do niego.
To jasne, że te dwa modele, nie ma co porównywać z wymienionymi przez kolegów „wypasiarskimi” markami (Loewe, Pioneer). To nie ta klasa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czytaj uważnie:
Postanowiłem sobie kopić telewizor do pokoju najbardziej wypasiarski 32 calowy telewizor
Co radzicie wybrać cena nie jest ważna .
 
Do góry