Najbardziej oczekiwana gra roku 2011 - głosowanie

Na jaką grę najbardziej czekasz w 2011 roku?


  • Total voters
    0

Ogr

New member
Bez reklam
Nie posiadam tv 3D .Ja głosowałem ponieważ to jest najlepszy sieciowy FPS :eek:k:pewnie wystartuje Polska liga i może wrócę do klanowej gry . Single nie był zły ,graficznie nr 1 . ! Apropo nudy to single BBC2 to było cierpienie dla mej duszy :lol:

Zabrakło DEAD SPACE 2 które skazane jest na sukces a na liście jest np Max Payne 3 o którym nie wiele wiadomo i moze okazać się mega gniotem zgniotem itp .
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Powtarzam raz jeszcze, że jst to moja prywatna lista, dlatego nie ma Dead Space 2.

Czyli Killzone 3 widze, że was kupiło, poniewaz podobała wam sie dwójka, ja osobiście między trójka a dwójką nie widze żadnych zmian, poza 3D, z którego może skorzysta stu graczy na całą Polskę... Tak czy siak grę pewnie też, kupie.Chociaż weług mnie fabuła Killzone 3 (kolejne walki pomiędzy wymyslonymi planetami) zostanie zmiażdżona przez tą z Crysisa (Nowy Jork zaatakowany przez obcych jak choćby w Cloverfield, chociaż sam film był słabiutki), czas pokaże.

Co do Maxa to możliwe, że to bedzie gniot, ale:
1. Nie pamiętam słabej gry od Rockstar
2. Każdy ma sentyment do marki
3. Tytuł jest już długo robiony, więc może być naprawde dobry
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
W KZ3 nie widzisz zmian bo go jeszcze nie ma! :p co do Crysisa stawiam na mega nudny pokaz graficzny który pewnie na konsoli będzie słaby i nie dorówna graficznie ani grywalnie KZ3 !!!
I ta postać bohatera o mamo jak on śmiesznie wygląda :lol: Jak maskotka MICHELIN :lol: moja prywatna opinia PEACE :)
 
Ostatnia edycja:

pa3

New member
Bez reklam
Oczywiście że The Last Guardian - pomijając wygląd wizualny, a skupiając się na klimacie i miodzie, to taki Killzone czy Crisis (w kółka ta sama rozgrywka, niski poziom fabuły skierowany głównie dla dzieciarni) nadaje się co najwyżej do tarcia chrzanu ;)

EDIT.
Żeby taki mocny exclusive nie był na liście, gdzie poprzednie części dostały miano gier epickich - ojj nie ładnie, choć w sumie małolaty nie zrozumieją takich gier, bo niemożna jeździć/wychodzić z samochodu i tuningować bronii :)
 

Palpiboy

New member
Żeby tam od razu czekać na coś, to nie powiem, ale mam nadzieję, że się Last Guardian nie rozczaruję;-)

Tak naprawdę to chętnie przygarnąłbym jakąś dobrą strategię na konsolę...
 

Ogr

New member
Bez reklam
Oczywiście że The Last Guardian - pomijając wygląd wizualny, a skupiając się na klimacie i miodzie, to taki Killzone czy Crisis (w kółka ta sama rozgrywka, niski poziom fabuły skierowany głównie dla dzieciarni) nadaje się co najwyżej do tarcia chrzanu ;)

EDIT.
Żeby taki mocny exclusive nie był na liście, gdzie poprzednie części dostały miano gier epickich - ojj nie ładnie, choć w sumie małolaty nie zrozumieją takich gier, bo niemożna jeździć/wychodzić z samochodu i tuningować bronii :)

Pomyslałeś że dla prawdziwych, dobrych sieciowych graczy FPS single to tylko dodatek do gry hyyy ?????
 

Peek

New member
Bez reklam
Co oznacza "za duży kosmos"?

To oznacza taki ogromny poziom Science Fiction, którego nie jestem w stanie znieść. Na przykład:

1) Killzone 3 i Crysis 2 zniose, bo jeden opowiada o ludziach którzy bronią swoijej planety na planecie obcych, a drugi ludzie bronią sie na swojej planecie.
2) Takiego Vanquisha np nie jestem w stanie znieść, bo od tak ogromnego kosmosu (nie mającego absolutnie żadnego związku z rzeczywistością po prostu boli mnie głowa).

Może to być kwestia gustu, aczkolwiek właśnie po to macie opcję "inna".
 

Carbon_

New member
Bez reklam
K3 - brr, skutecznie strułem się dwójką. Techniczna strona gry jest świetna, ale gameplay i design imo do dupy.

Gdybym miał Xa wziąłby jeszcze Gears of War 3, bo ta seria to masakrator. Nikt nie czeka na Resistance 3? Może i słusznie ;] Uncharted 3 obstawiam na początek 2012. Ciekawe jakie miejscówki odwiedzimy? Może lot balonem :D
 

arsenal

Moderator
VIP
W Resistance 2 bardzo fajnie się grało. Trójkę na bank zakupię.
Tak przy okazji, można zagłosować na Killzone 3 drugi raz? Tak tylko pytam bo załączyłem betę K3 i jakaś taka radość mnie naszła. :D
 

yarcoos

New member
W slepo to LBP2, VT4 i NFS2- dokladnie w tej kolejnosci; reszta jak stanieje i bedzie miala wystarczajaco duzo "ochów i achów" na forum i w necie ;)
 
Do góry