Nagrywarka Samsung DVD-HR777

Chris_M

New member
jarul777 napisał:
Czy edycja nagranego materiału jest precyzyjna (tak jak w Pioneerze DVR-560H), czy nie bardzo (tak jak w LG) i czy jest funkcja automatycznego usuwania reklam?
2 x NIE
DVR-560H jest bez porównania lepszą nagrywarką!
Jedyne przewagi Samsunga to:
- większy HDD
- bardziej czytelne i prostsze menu
- większe możliwości kopiowania pomiędzy USB-HDD-DVD (w Pionku sa bardzo ograniczone)
- większe napisy (subtitles) przy odtwarzaniu AVI (w Pionku czytanie tych napisów to prawdziwa męczarnia)
 

magic79

New member
Witam.Mam model sh 875m czyli ta sama nagrywarka tylko w angielskiej wersji.I mam również problem z dźwiękiem podczas używania funkcji timeshift.Ponadto timshiftu mogę używać tylko dla kanałów odbieranych przez zwykłą antenę zbirczą.Funkcja ta nie chce mi działać podczas oglądania programów z dekodera cyfry+.Też macie z tym problem?
 

stgor

New member
czy odtwarza pliki xvid

Chris_M napisał:
Pliki :AVI, MP3 oraz JPEG można swobodnie kopiować HDD <--> USB oraz odtwarzać z obu mediów.
Zarejestrowany program telewizyjny (tzw. Tytuły) zapisane na HDD w postaci plików MPEG2 mozna kopiować z HDD na DVD, ale jak na razie nie udało mi sie znaleźć możliwośći ich skopiowania na pamięć masową USB.

Dysponuje tylko kilkoma płytami DVD (różne: oryginalne, dokładane do gazet oraz nagrywane na komputerze) i wszystkie były bezproblemowo czytane.
Odnośnie jakości nagrania jest mi trudno się wypowiadać, bo nagrywałem program z telewizji, a telewizor mam zwykły CRT, więc nawet gdyby było jakieś pogorszenie jakości, to pewnie i tak bym go nie dostrzegł.

Czym różni się HR777 od hr777A ,czy odtwarza pliki xvid bo divx tak, i czy pisze płyty dwuwarstwowe DL
 

piolut

New member
pytanie

Witam
Szanowni forumowicze jestem szcześliwym? posiadaczem samsunga hr777. Mam jedno pytanie czy jest możliwość oglądania filmów z płyt lub usb podczas nagrywania na HDD?
Pozdrawiam Piotr:(
 

Marika22

New member
Postów: 1
Cytuj #1Dzisiaj, 14:31
Domyślnie Nagrywarka dvd hdd Samsung HR 777
Witam wszystkich. Przymierzam się do zakupu nagrywarki jak tytule, w związku z tym mam pytanie czy ten model kopiuje filmy z pendrive na dysk wewnętrzny? Chodzi tutaj o format divx. Posiadam Panasonica Dmr- BST 700 i niestety takiej funkcji nie posiada. Prosiłbym użytkowników tej nagrywarki o sprawdzenie. Ewentualnie może ktoś mógłby polecić nagrywarkę która kopiuje divx z pendrive i dysku zewnętrznego na dysk wewnętrzny nagrywarki. Z góry dziękuję za pomoc
 
Do góry