Nagrywarka DVD z HDD

Kemp

New member
agas napisał:
Czy nagrywarka Panasonic EH65 nie sprawi mi problemu w nastepującej sprawie.

Ma kablówke pod TV podłączony mam dekoder set box( wejscie euro posiada) do odbioru niektórych kanałów w jakości cyfrowej. czy kupując nagrywarke Pansonic i podłączając ją pod ten set Box bede mógł nagrywać a w tym samym momencie oglądać inne kanały , kablówka z setboxa mam na AV 3 , a zwykła kablówka gorszej jakosci na normalnym paśmie Tv.

Dziękuje
EH65 (jak również wspomniane EH55) obsłuży tuner cyfrowy i kablówkę. Będziesz mógł nagrywać coś z tunera i jednocześnie oglądać kablowkę lub na odwrót. 250GB na EH65 w momencie gdy nie ma się czasu na bieżące oglądanie lub zgrywanie na DVD jest naprawdę przydatne. O HDMI, skalerze i przetwornikach nawet nie wspominam.
 

Kemp

New member
"EH575" rzeczywiście będzie miał nowe HDMI 1.3 z dźwiękiem 5.1 ale tylko 160GB i jest bez tunera cyfrowego DVB-T, w który jest zaopatrzony wyższy model "EX85". http://www.produkte.panasonic.de/pr...R-EX85EG-S@DVD-Recorder@&altMod=N&upper=&prop=
Tylko te ceny jeszcze trochę zaporowe.
W każdym razie z nowościami wielkiego przełomu nie ma. Szczerze mówiąc liczyłem na bardziej odważne zmiany jak możliwość zgrywania z DVD na HDD i USB. Wydaje się, że EH65 nadal będzie bardzo atrakcyjną nagrywarką.
 

DeeBass

New member
Bez reklam
W nowym modelu rzeczywiście nie widać dużej rewolucji ale to pewnie tylko zapowiedź całej nowej serii więc wyższe modele na pewno zastąpią również i tego z DVB-T choć u nas nie ma pewno co marzyć o tv cyfrowej naziemnej :( Jeszcze pewno kilka tygodni i będzie jasne co nowego w nowej serii :) A ceny pewnie szybko zweryfikuje rynek :):)
 
Do góry