Nagrywarka DVD Pioneer 560

Martinii

Member
Witam,

Nagrywarke podlaczylem. Przez Scart wszystko ok, a po polaczeniu przez HDMI dostaje komunikat na TV, ze "BRAK SYGNAŁU"... Dioda na przednim panelu nagrywarki, sygnalizujaca polaczenie HDMI tez sie nie pali. Co to moze byc? Jakas wada nagrywaki? Wada kabla czy TV? :confused: Po odlaczeniu kabla od TV komunikat zmienia sie na "SPRAWDZ KABEL" czyli tak jakby kabel byl ok...

Druga sprawa. Jest cos takiego jak konfigurowanie pilota do kontroli TV. Nalezy przytrzymac klawisz CLEAR, zapali sie dioda na pilocie i trzeba wprowadzic kod producenta TV. U mnie jak przytrzymam klawisz CLEAR nic sie nie dzieje, zadna dioda na pilocie (gdzie tam w ogole jest jakas dioda?) sie nie pali...

Trzecia sprawa. Nigdzie w instrukcji nie moge znalezc informacji jak nagrywac material z TV z funkcja automatycznego wycinania reklam...

Na razie tyle. Jestem na etapie testow.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Chris_M

New member
Martinii napisał:
Druga sprawa. Jest cos takiego jak konfigurowanie pilota do kontroli TV. Nalezy przytrzymac klawisz CLEAR, zapali sie dioda na pilocie i trzeba wprowadzic kod producenta TV. U mnie jak przytrzymam klawisz CLEAR nic sie nie dzieje, zadna dioda na pilocie (gdzie tam w ogole jest jakas dioda?) sie nie pali...
W angielskojęzycznej instrukcji (nie mam polskiej) nic nie pisze o żadnej diodzie świecącej.
Trzymając CLEAR należy wprowadzić kod producenta i to wszystko. Jeśli da się włączyć/wyłączyć telewizor, to OK, jeśli nie, to wprowadzić następny kod.

Trzecia sprawa. Nigdzie w instrukcji nie moge znalezc informacji jak nagrywac material z TV z funkcja automatycznego wycinania reklam...
A skąd masz informację, że taka możliwość istnieje?
 

Martinii

Member
A czy po nacisnieciu tego przycisku CLEAR pokazuje sie cos gdzies (na przednim panelu czy na ekranie TV)?? Czy poprostu nacisnac, przytrzymac 3 sek i wprowadzic kod?
 

Chris_M

New member
Martinii napisał:
A czy po nacisnieciu tego przycisku CLEAR pokazuje sie cos gdzies (na przednim panelu czy na ekranie TV)??
Nie, nic sie nie pokazuje.

Czy poprostu nacisnac, przytrzymac 3 sek i wprowadzic kod?
Nie bardzo pamiętam, bo robiłem to tylko raz i to już dawno temu, ale wydaje mi się, że trzymając wciśnięty (cały czas!) klawisz CLEAR należy wprowadzić kod.
 
Ostatnia edycja:
Do góry