Nagrywanie i jednoczesne oglądanie

jmg

New member
Witam,

Czy w przypadku podłączenia dowolnej nagrywarki do Cyfry+ istnieje możliwość nagrywania jednego i równoległego oglądania innego kanału?
 

nagdob

Member
Bez reklam
Proszę nie cytować ostatniej wypowiedzi w wątku. ArtS :)

Zależy jaki masz tuner. Jeżeli z wejściem na jedną antenę to nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Jeśli masz dekoder pvr od cyfry (phillips) to jak podepniesz do konwertera dwa kable to bez problemów, jeśli jednym to będziesz mógł oglądać równocześnie tylko kanały z tego samego pasma a inne się nie pojawią (czarny ekran).
 

jmg

New member
Dzieki za info.

Rozumiem, aczkolwiek to jest wlasnie moj dylemat: dzierzawa PVR HD albo kupno nagrywarki. Podstawowym kryterium jest mozliwosc nagrywania jak w temacie. Wiem, ze przy PVR i wyprowadzeniu dwoch kabli brak problemu ale kombinuje czy i ewentualnie w jaki sposob mozna tego dokonac posiadajac zwykly truner HD i nagrywarke.
 

Holt_

New member
Bez reklam
nie zapominaj, że przy podłączeniu zwykłej nagrywarki nie będziesz mógł nagrywać programów w HD. Dopóki nie pojawią się na rynku nagrywarki z wejściami HDMI, to dla mnie de facto dylematu n ie ma....tylko jakiś PVR, ew. dodatkowo mający możliwosc zgrywania materiału po USB.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Nagrywarki z wejściem HDMI raczej się nie pojawią. Nie po to wymyślano HDCP. Zresztą, nie w tym problem. Problem w formacie zapisu. Na razie nie ma stacjonarnych nagrywarek zapisujących w formacie BD.

ArtS :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
nagrywarki

Wiatrak, mówisz o nagrywarkach stacjonarnych?

Bo ja niedawno kupiłem nagrywarkę DVD z twardym dyskiem i wszystko wydawało mi się OK" do póki nie zmieniłem TV i nie zobaczyłem programów w jakości HD, których ...... nie można nagrać!

Jak wiadomo człowiek do dobrego się przyzwyczaja... mam kablówkę Multimedia i tuner bez HDD / chyba MM takiego nie ma muszę się zorientować/

W tej chwili obraz SD nagrany w najlepszej jakości..... to nie to...
 
Do góry