Nadchodzi TCL Seria C955

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam

Nadchodzi TCL Seria C955​


 • Silnik Algo Max Ⅱ
 • · Mini diody LED 4K
 • · Kropki kwantowa
 • Obsługuje Dolby Vision IQ/HDR10+/HLG
 • Wyposażony w Dolby Atmos, DTS-HD, DTS Virtual:X
 • Podwójna prędkość 120 Hz / 4K VRR 144 Hz / DLG 240 Hz
 • · Telewizja Google
 • Niski Input Lag
 • Przyjęcie panelu o niskim współczynniku odbicia

Silnik Algo Max II​


Wyjątkowa ekspresja wideo dzięki najwyższej jakości technologii przetwarzania obrazu.AI automatycznie wysoka jakość obrazu​


Kontrast, ostrość, żywe kolory, płynny ruch, obsługa wielu standardów HDR i wiele więcej zmienią Twoje widzenie.

TCL C845 AI Auto Wysoka jakość obrazu

· Przywrócenie delikatności​


Oprócz przetwarzania szumów wokół znaków i krawędzi, szumy, takie jak faliste linie w płaskich obszarach obrazu, można maksymalnie stłumić. Ponadto umiejętnie skaluje obrazy HD i 2K do obrazów 4K, aby odtwarzać obrazy w wysokiej rozdzielczości.

TCL C955 Przywrócenie delikatności

· Precyzyjne zarządzanie kolorami​


Zarządzanie kolorami 3D zmniejsza utratę gamy kolorów podczas konwersji kolorów i dokładnie odwzorowuje tony i kolory od ciemnych do jasnych obszarów.

· Wyraźna jakość obrazu​


Funkcja MEMC zapewnia kompensację ruchu wideo, wyraźną i płynną jakość obrazu.

TCL C955 Wyraźna jakość obrazu

Świetny kontrast​


Przyjmując lokalne przyciemnianie, bezpośrednio oświetlone diody Mini LED są kontrolowane obszar po obszarze, dzięki czemu jasne obszary są jaśniejsze, a ciemne obszary ciemniejsze.

Lokalne ściemnianie TCL C955

Zmniejsz powidoki​


Funkcja BFI steruje podświetleniem LED, uzupełnia czarny obraz do obrazu poprzedniej klatki, skraca czas wyświetlania poprzedniej klatki oraz redukuje powidok i rozmycie obrazu.

Redukcja powidoku TCL C955

Udoskonalona ekspresja wideo HDR​

Analizuje wideo o wysokim zakresie dynamicznym bez pomijania i elastycznie obsługuje szeroki zakres poziomów jasności. Wiernie oddaje światło i ciemność obrazu.

TCL C955 HDR


Mini dioda TCL​

Technologia podświetlenia TCL Mini LED zapewnia doskonały kontrast, jasność i jednolitość, zapewniając oszałamiające efekty wizualne w każdej scenie. Precyzyjnie sterowane mini diody LED tworzą świetne kontrasty, ostre cienie i żywe światła.

Mini dioda TCL


Kropki kwantowe TCL QLED​


Technologia TCL QLED maksymalizuje gamę kolorów, zapewniając czystsze kolory i żywe obrazy.

Kropki kwantowe TCL QLED


Funkcja VRR 4K 144 Hz​


Po prostu włącz tryb gry, TCL TV przełączy się w tryb wydajności, aby zapewnić doskonałe wrażenia w grach dzięki 4K 144 Hz VRR i czasowi reakcji 0,8 ms.

Funkcja VRR TCL C955 4K 144Hz


Zgodność z Dolby Vision IQ/HDR10+/HLG​


Kompatybilny ze standardami „HLG”, „HDR10+” i „Dolby Vision IQ”. Nawet szczegóły jasnych i ciemnych obszarów wideo są odtwarzane z wysoką wyrazistością. Tworzy obrazy o żywych kolorach i ostrości.

Zgodność z TCL C955 Dolby Vision IQ/HDR10+/HLG


Kompatybilny z WCG​


Przyjmuje WCG (szeroka gama kolorów), która obsługuje HDR. Dzięki zwiększeniu liczby kolorów, które można wyrazić, każda
scena może być rysowana żywsze i piękniejsze.

Wykorzystuje Dolby Atmos​


Odpowiada „Dolby Atmos”, który realizuje realistyczny trójwymiarowy dźwięk.
Odbija się echem w każdym zakątku pokoju i zapewnia wrażenia akustyczne, które Cię otaczają.

Przyjmuje TCL C955 „Dolby Atmos”


Przyjęto „DTS-HD” i „DTS Virtual: X”.​

Realizuje dźwięk, który otacza cię z góry, z dołu, z lewej, prawej iz tyłu, dzięki czemu możesz cieszyć się wciągającym uczuciem kina w każdym pomieszczeniu.

Przyjmuje TCL C955 „DTS-HD” i „DTS Virtual: X”


Twój smart TV z Google TV i wszystkimi ulubionymi treściami.​


Wyposażony w Google TV, możesz łatwo zarejestrować konto Google, a Google AI zbiorczo wyświetli polecane treści na ekranie głównym zgodnie z Twoją historią oglądania i preferencjami. Ponadto, za pośrednictwem każdej aplikacji internetowej usługi dystrybucji wideo, z łatwością przeszukamy treści, które chcesz zobaczyć. Jeśli zalogujesz się do przeglądarki Google w podróży, znajdziesz swoje ulubione treści, dodasz je do „listy do obejrzenia”, a jednocześnie zostaną zapisane w „bibliotece” TCL Google TV.

* Ciesz się ulubionymi treściami w dowolnym momencie.
*Konto logowania do TCL Google TV i urządzenia mobilnego musi być takie samo.

Telewizor Google TCL C955


Bogata zawartość na wyciągnięcie ręki​


Kompatybilny z szeroką gamą internetowych usług wideo, takich jak YouTube, Amazon Prime Video, NETFLIX, Hulu, Disney+, Apple TV+, U-NEXT. Oprócz filmów i seriali możesz także cieszyć się różnymi treściami, takimi jak sport i muzyka.

TCL C955 Bogata zawartość na wyciągnięcie ręki


Obsługuje funkcję Airplay2​


Dzięki AirPlay2 możesz udostępniać filmy, zdjęcia, muzykę i nie tylko z urządzenia Apple na telewizorze TCL. To, co udostępniasz, pozostaje osobiste i prywatne, a tym, co kochasz, możesz cieszyć się w większej liczbie miejsc niż kiedykolwiek wcześniej.

Obsługuje funkcję Airplay2 TCL C955


kontrola głosu​


Wyszukiwanie głosowe Google: Kompatybilne z Ok Google, wystarczy nacisnąć przycisk na pilocie i mówić, aby łatwo wyszukać film, który chcesz zobaczyć.

TCL C955 OK Google


mistrz Gry​


Wyposażony w szybką jednostkę centralną (CPU) i procesor graficzny (GPU) oraz dużą pojemność pamięci, jest to funkcja zaprojektowana w celu zapewnienia wysokiej jakości grafiki podczas grania w gry. Mistrzowie gry mogą również udoskonalić możliwości przetwarzania obrazu telewizora, aby zredukować opóźnienia i zapewnić płynniejszy obraz podczas rozgrywki. Właśnie tego potrzebuje rozgrywka, aby zapewnić przyjemne i realistyczne wrażenia w przeciwieństwie do filmów i programów telewizyjnych.

Mistrz Gry TCL C955


Technologia FreeSync™ Premium Pro​


Technologia AMD FreeSync™ Premium Pro podnosi poprzeczkę dla monitorów do gier, zapewniając użytkownikowi doskonałe wrażenia podczas odtwarzania treści, takich jak gry i filmy HDR.

Technologia TCL C955 FreeSync™ Premium Pro


Obsługuje HDMI2.1 eARC, zapewniając bardziej wciągające wrażenia podczas oglądania​


Ponieważ złącze HDMI/eARC telewizora obsługuje Dolby TrueHD, możesz
odtwarzać dźwięk ze sprzętu audio w formacie Dolby TrueHD 5.1-kanałowym nawet przez telewizor.

Obsługuje HDMI2.1 eARC, zapewniając bardziej wciągające wrażenia podczas oglądania


Wykorzystuje panel o niskim współczynniku odbicia​


Niskorefleksyjna obróbka TCL została znacznie ulepszona w przeszłości. Ma doskonałą absorpcję światła,
tłumi odblaski światła zewnętrznego i oświetlenia oraz zapewnia wygodniejsze wrażenia wizualne.

Zastosowanie panelu TCL C955 o niskim współczynniku odbicia

● Należy pamiętać, że projekt, specyfikacje i oprogramowanie mogą zostać zmienione automatycznie bez wcześniejszego powiadomienia w celu ulepszenia produktu.

● Główne plastikowe części tego produktu są oznaczone nazwami surowców, aby ułatwić recykling w momencie utylizacji.

● Znaki takie jak „➡ ⇒ ▶” znajdujące się z tyłu tego produktu mają takie samo znaczenie i są zdefiniowane w „Wytycznych dotyczących oznakowania i recyklingu plastikowych części sprzętu AGD”. Oznaczenia te wskazują położenie śrub, które należy usunąć podczas recyklingu.

● Nie demontuj, nie modyfikuj ani nie naprawiaj tego produktu samodzielnie. Może to spowodować pożar lub porażenie prądem.

● W celu wyjaśnienia szczegółów działania, liczby i tabele w niniejszej instrukcji obsługi mogą zostać pominięte lub wyolbrzymione w odniesieniu do rzeczywistego produktu.

● Jeśli produkt nie będzie używany przez dłuższy czas, ze względów oszczędności energii i bezpieczeństwa odłącz produkt od głównego gniazdka elektrycznego.

● Ten produkt jest zgodny z normą „JIS C 61000-3-2". Produkt zgodny z normą JIS C 61000-3-2 to taki, który został zaprojektowany i wyprodukowany zgodnie z japońskimi normami przemysłowymi „Kompatybilność elektromagnetyczna — część 3-2: Wartości graniczne — wartości graniczne generowania prądu harmonicznego (sprzęt o prądzie wejściowym 20 A lub mniejszym na fazę)" i zgodny z docelowymi poziomami harmonicznych w energetyce komercyjnej systemy.

● Ekran LCD jest produkowany przy użyciu niezwykle precyzyjnej technologii. Liczba efektywnych pikseli wynosi 99,99% lub więcej, a bardzo mała liczba nieefektywnych pikseli (mniej niż 0,01%) może nie świecić lub świecić cały czas. Należy pamiętać, że nie jest to usterka.

● Jeśli materiał wideo zostanie przełączony po dłuższym wyświetlaniu nieruchomego obrazu, poprzedni nieruchomy obraz może pojawić się jako powidok. To nie jest usterka.

● Używanie tego produktu do odbierania usług VOD itp. poza Japonią zgodnie z prawem międzynarodowym jest surowo zabronione na mocy umowy o świadczenie usług VOD.
 

Attachments

 • 1690326243397.png
  1690326243397.png
  547,3 KB · Wyś: 237

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
No powiem Ci ,że nie spodziewałem się tak szybkiego testu.
Seria C955 dopiero nadchodzi ,a tu proszę-już jest test.
Dobrze ,że tym razem nie kazałeś ludziom czekać pół roku ,jak w przypadku C845. 👏
 

Marlo

Active member
TCL 85C955 , 98C955 już są w produkcji , powinny wkrótce zacząć trafiać do sklepów.
85C955 17 999 zł
98C955 26 999 zł
 

MrWhite23

New member
No też słyszałem tą informację już jakiś czas temu ale może KIKI wie więcej na temat konkretnych Dat. Muszę kupić TV do końca października i jestem ciekawy czy już będą.
 

luck76

Well-known member
Na papierze, jak zwykle. Wygląda zacnie. W końcu procesor bedzie miał normalny. Pytanie czy dalej, w przeciwieństwie do konkurencji, nie będą mieli odrębnego procesora obrazu? Pytanie co pokaże rzeczywistość?
 
Do góry