Na jakie 55' zamienić LCD 40C650 Samsunga

kradek

New member
Witam :)

Od niedawna zacząłem myśleć o takiej zamianie praktycznie z jednego jedynego powodu - rozmiar.
Ten LCD , wybrany w sklepie na matrycy SQ01 , działa świetnie. Moim zdaniem to jedna z lepszych serii , jakie wyszły spod ręki firmy Samsung. Myślałem oczywiści o logicznym następny czyli 55C650 ale w tych modelach , o ile pamiętam , trudno było znaleźć egzemplarz z matrycą SQ01. Poza tym moze jednak coś nowszego ?
Ew. zamiana jest o tyle specyficzna , że muszę poruszać się w obrębie kilku modeli , które z takich i innych powodów będą dla mnie dostępne.
Szukam TV , z poniżej wymienionych modeli , który da mi lepszą jakość obrazu i co najmniej równie dobry dostęp do serwisów internetowych do 40C650. Kwestię odtwarzania różnych formatów plików od pewnego czasu załatwia mi odtwarzacz Dune HD Lite - Samsung z plikami filmowymi radził sobie świetnie z podpiętego dysku twardego , ale z formatów muzycznych tylko mp3. A mam sporo muzyki i w formacie flac, ogg, ape i mpc.
Sprawa funkcji 3D - mało istotna.
Reasumując pomóżcie :) i podpowiedzcie, którym z poniższych modeli warto się zainteresować bliżej ( jeszcze raz dodam ,że lista jest listą zamkniętą ) :
- Philips 55PFL5507/6007/12 LED 3D ,
- Sony KDL HX750/850 ,
- LG 55LM860V i
- Samsung 55ES6100/6800

Pierwsze przymiarki kierowały mnie w stronę Philipsa lub Sony.
Pozdrawiam :)
-
 

kradek

New member
Chciałem się zmieścić w 7 tys. Zdaje się że ten LG przekracza ten budżet.
W takim razie odpowiem pytaniem :) w dwóch wersjach :
- jesli w tych pieniądzach to ......?
- a gdyby ceną nie grała roli to .... ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ja bym wybrał wielkość - czyli Sharpa 60 le840 lub w extra cenie LE 830.( Ten mam i polecam)
 
Do góry