Na co zmienić Onkyo 503 E

cork

New member
Witam
Mam prośbę do fachowców, na co zamienić wydłużony Onkyo 503e??
Amplituner w większości do kina ale do stereo i koncertów również. A i do radyjka w codziennym odsłuchu również. Kwotę jaką mogę wydać to tak do 1300 więc myślę o jakiejś używce, , góry dzięki za pomoc
 

mors111

Active member
Bez reklam
Bardzo dobra propozycja , kilka dni temu brat za moja namową kupił 636 za 1.200zł z Polska gwarancją. Super fajny sprzęt do kina , ale jak dla mnie 609 starszy model ma więcej ustawień Menu i lepiej brzmi na tych samych kolumnach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

cork

New member
Poczytałem trochę i myślę że jest ok wcześniej znalazłem za podobną cenę 807 i tu bym się zastanawiał, cos doczytałem że 616 na problem z płytka hdmi to prawda??

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Rafal7

Banned
No coś Ty, a czy ja mam w sygnaturce coś z Onkyo :)

Co do płyt Hdmi to trafiały sie przypadki, nie każda sztuka miała z tym problem
Czasem warto sie wstyrzmac z zakupem tydzień, dwa bo cały czas może coś ciekawego wyskoczyć.
 

cork

New member
ten 616 który mi podałeś przemawia za nim wiele nowszych rozwiązań a 807 znowu dźwiękowo chyba będzie trochę lepszy - może później będzie można lepiej rozbudować co ??
 

cork

New member
no kurcze i mam teraz problem , po co mi podałeś tą aukcję ;)
ta 717 wygląda nieźle , biorąc pod uwagę , że u mnie to zakup na lata to może warto dołożyć do tego modelu
 

cork

New member
głośniki są kiepskie magnaty ale nie pamiętam wersji ogólnie 5.0 magnat i sub.Haco
no ten Denon coś czuję , że pójdzie za sporą sumkę - ale też super propozycja
 

cork

New member
jeszcze jedno pytanie bo tak rozmyślam i wpadłem na pomysł czy jednak nie wziąć na raty np. Onkyo TX-NR646 co mi powiesz na to ?? co nowy to nowy jednak
 

cork

New member
ale czy jakość tego 646 będzie spoko w stosunku do tych modeli o których mówiliśmy wcześniej
mam jeszcze taką opcję Pioneer VSX-930
kurcze dzięki za info i sorry że Cię tak męczę
 
Do góry