N na kartę+LCD+kino domowe

danszul

New member
Witam
Obecnie mam podłaczony dekoder tv N na karte za pomoca HDMI do telewizora LCD, kino domowe również kablem HDMI do telewizora. Przy uzyciu czego i jak podłaczyć zestaw tak aby przy ogladaniu programów z dekodera telewizji N głos słyszeć przez kino domowe. W dekoderze pozostało mi tylko wyjscie SCART i jakies audio SPDIF? Czy nalezy połaczyć dekoder z LCD i LCD z kinem czy wystarczy dekoder z kinem? jakie ewentulanie kable były by potrzebne? prosze o porady.

pozdrawiam
daniel
 

diuczysko

New member
Bez reklam
Nie napisałeś co to za tv, kino i dekoder, ale podłączenie po optyku (SPDIF) dekodera do kina powinno wystarczyć. Więcej nie wywróżę z magicznej kuli :)
 

JackS.

New member
Bez reklam
Witam
Obecnie mam podłaczony dekoder tv N na karte za pomoca HDMI do telewizora LCD, kino domowe również kablem HDMI do telewizora. Przy uzyciu czego i jak podłaczyć zestaw tak aby przy ogladaniu programów z dekodera telewizji N głos słyszeć przez kino domowe. W dekoderze pozostało mi tylko wyjscie SCART i jakies audio SPDIF? Czy nalezy połaczyć dekoder z LCD i LCD z kinem czy wystarczy dekoder z kinem? jakie ewentulanie kable były by potrzebne? prosze o porady.l

Jeśli to w miarę porządne kino domowe, to ma na pewno optyczne wejście SPDIF, które trzeba kablem optycznym podłączyć do odpowiedniego wyjścia nboxa.
 
Do góry