N-ka - pytanie do właściceli bialego tunera

tasba

New member
Witam

Mam pytanie do tych, co są abonentami n-ki i korzystają z białego tunera.
Czy jest w tym tunerze funkcjonalność polegająca na tym, że tuner sam się włącza o zadanej godzinie z konkretnym programem i puszcza sygnał po Eurozłączu do recordera?

Mam recordera z wbudowanym twardym dyskiem. Tenże recorder ma timer, który pozwala na nagrywanie programów o zadanej godzinie. Do tej pory korzystałem tylko z kablówki, a w niej jak wiadomo programy są nadawane "równocześnie" na różnych kanałach. Cały problem załatwiał mi tuner wbudowany w recorder.

W n-ce w jednym momencie będę mógł oglądać tylko jeden program. Jeśli będą chciał sobie nagrać jakiś film powiedzmy o 1 nad ranem, to chciałbym żeby równocześnie wystartował recorder (banał) i tuner (czy to możliwe?), i aby ten tuner podał mi sygnał do recoredera przez Euro.

Czy ten biały tuner to potrafi?

Nie mam zamiaru brać tunera z HDD, bo on nie pozwala wrzucać filmów na kompakty, a zabawa z przegrywanim filmów z jednego na drugie urządzenia nie ma żadnego sensu.

Pozdrawiam
Mirek
 

Taluk

New member
Biały nbox nie posiada timera.

Wyjście jest takie:
- łączysz po EURO nbox z nagrywarką
- w nboxie ustawiasz interesujący Cię kanał i uaktywniasz analogowe wyjście EURO
- nbox pozostawiasz włączony /to niskoprądowa elektronika/
- programujesz nagrywarkę.
 

tasba

New member
Taluk napisał:
Biały nbox nie posiada timera.

Wyjście jest takie:
(...)
- nbox pozostawiasz włączony /to niskoprądowa elektronika/
- programujesz nagrywarkę.

Dzięki za sugestię. Wiem, że tak można zrobić
Rzecz jednak polega na tym, że jeśli chce powiedzmy w okresie kilku dni nagrać kilka programów z różnych kanałów to czy nbox jest w stanie o zadanej godzinie zmienić kanał na taki jaki mnie interesuje?

pzdr
Mirek
 

gwidongwidon

New member
Bez reklam
G-link

niektore nagrywarki posiadaja funkcje sterowania dekoderem satelity tzw. G-link np. pioneer 550h i to dziala bo sam probowalem:eek:k:
 

sklonowany

New member
No niestety biały tuner nie ma timera. Ale jego funkcjonalność jest w porządku. Taluk mądrze doradził to najprostszy sposób abyś mógł sobie coś nagrać tak jak chcesz.
 

sklonowany

New member
W związku z tym co zobaczyłem w ofercie "N" pozwolę sobie wznowić temat o białym dekoderze.

Od wczoraj chyba ruszyła akcja promocyjna białego dekodera HD za 0 zł jak również aktywacja za 0 zł z wszystkimi pakietami przez 3 miesiące. Podejrzewałem, że w grudniu pojawi się jakaś promocja ale nie wiedziałem, że aż tak spora. Z tego co się orientuje to jedyna taka okazja jeśli chodzi o platformę cyfrową gdzie dekoder hd dostajemy za 0 zł plus profity. Nie pamiętam do kiedy trwa promocja, ale myślę, że niej najbardziej atrakcyjna na rynku.
 

acton777

New member
Bez reklam
Nie pisałem, bo to temat Nki, ale skoro nalegasz, to proszę:
1 grudnia platforma CYFRA+ wprowadza nowe promocje dla nowych abonentów. W skrócie podajemy najważniejsze punkty:
1. wszystkie pakiety dostępne będą w dwóch formach:
- za 50 proc.ceny przez 10 miesięcy lub z 25 proc. rabatem do 18 miesięcy
2. CANAL+ za darmo przez 13 miesięcy
3. HBO, CINEMAX za darmo przez 5 miesięcy
4. wszystkie opcje HD za darmo przez 5 miesięcy
5. FILMBOX, ORANGE i HBO Digital za darmo przez 5 miesięcy
6. dekodery SD - bezpłatne użytkowanie w każdym pakiecie przez czas trwania abonamentu
HD i PVR wynajmowane z rabatem 100% na 10 miesięcy
7. wprowadzona zostaje nowa, najkrótsza na rynku, 13 - miesięczna umowa abonamentowa, ale w ofercie pozostaje rowniez opcja umowy na okres 18 miesięcy.
Bezpłatne użytkowanie terminali SD oraz rabat na najem terminali HD i PVR dotyczy również pozostałych ofert.
Aktywacja 1 PLN :p
 
Ostatnia edycja:

sklonowany

New member
acton777 napisał:
Nie pisałem, bo to temat Nki, ale skoro nalegasz, to proszę:
1 grudnia platforma CYFRA+ wprowadza nowe promocje dla nowych abonentów. W skrócie podajemy najważniejsze punkty:
1. wszystkie pakiety dostępne będą w dwóch formach:
- za 50 proc.ceny przez 10 miesięcy lub z 25 proc. rabatem do 18 miesięcy
2. CANAL+ za darmo przez 13 miesięcy
3. HBO, CINEMAX za darmo przez 5 miesięcy
4. wszystkie opcje HD za darmo przez 5 miesięcy
5. FILMBOX, ORANGE i HBO Digital za darmo przez 5 miesięcy
6. dekodery SD - bezpłatne użytkowanie w każdym pakiecie przez czas trwania abonamentu
HD i PVR wynajmowane z rabatem 100% na 10 miesięcy
7. wprowadzona zostaje nowa, najkrótsza na rynku, 13 - miesięczna umowa abonamentowa, ale w ofercie pozostaje rowniez opcja umowy na okres 18 miesięcy.
Bezpłatne użytkowanie terminali SD oraz rabat na najem terminali HD i PVR dotyczy również pozostałych ofert.
Aktywacja 1 PLN :p

Ładnie, że cytujesz :). A czy potrafisz podliczyć koszta ile łącznie abonent będzie po darmowej usłudze płacił :)? No właśnie podlicz dokładnie zobaczymy jaki wyjdzie wynik coś mi się wydaję, że na korzyść N :).
 
Do góry