Muzyka w łazience - 5.1 w pokoju

zw13rzu

New member
Chcę kupić kino domowe z bluray'em lecz chcę jednocześnie wykorzystać je do słuchania muzyki w drugim pomieszczeniu czyli musi mieć przełącznik zestaw "A" i zestaw "B" przy czym jeden zestaw może być tylko stereo.
Poradźcie proszę jakie kina mają taką funkcję.
Ponoć jakaś Yamaha ma taką zaletę ale nie mogę jej znaleźć.
 
Ostatnia edycja:

ziut

New member
muzyka w lazience? a co z akustyka? to bedzie jakas tragedia. ja bym do lazienki nie wstawial nic wiecej jak jakies badziejstwo z marketu za 50zl
 

zw13rzu

New member
Nie o akustykę tu chodzi tylko żeby wykorzystać ten sam sprzęt do słuchania muzyki pod prysznicem i do oglądania filmów z dźwiękiem 5.1.
A po za tym zależy jaką ma się łazienkę ;)
 
Ostatnia edycja:

PeterMac

New member
Bez reklam
nie widze przyjemnosci słuchania muzyki podczas pluskania sie pod prysznicem słysząc tylko szum wody + tragiczna akustyke pomieszczenia lepiej samemu pośpiewać :lol: głupi pomysł ale teraz to takie trendi ze nowoczesny dom ma w kiblu swój zestaw audio.
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nowoczesny dom ma w kilblu nietylko muzykę, ale podłogówkę, telewizor na wannie z hydromasażem, kolorowe diody w bateriach zmieniajace kolor pod wplywem temperatury wody, młynek do mielenia większych niespodzianek za odpływem kibla :) , telefon i saune w kabinie, dotykowy panel do sterowania wszystkim co sie da i przedewszystkim włączanie wentylatora i odświeżacza powietrza na odpowiedni czujnik :razz:. To w wersji podstawowej.
W wersji comfort dodatkowy kranik z piwem (do kapieli piwnych oczywiście)
W wersji exclusive naga kobieta w tej wannie z piwem :)))

Rozumie Cie zw13rzu. Moja kobieta też zażyczyła sobie głośniczki w suficie. Ot taka hotelowa łazienka :) Fakt, ze nie ma to nic wspolnego z zestawem audio w salonie, i brzmi jak radio sprzedawane na dworcu za 3 złote, ale co tam. Muzyczka leci podczas kapieli i umila wybrance ucho podczas pluskania i nie tylko ;) . Niestety w kabinie nic nieslychac, bo prysznic zaglusza wszystko. Ale jak chce sie delektowac dźwiekiem to wychodze do salonu.
 
Ostatnia edycja:

killpit

New member
Oczywiście wiele taki rozwiązań zrobiłem:
Ampli Onkyo 578,608 mają 2strefy i spokojnie napędzasz salon 5.1 a w łazience gra cokolwiek zechcesz na 2.0 świetne rozwiązanie.Możesz nawet wyłączyć ampli a 2 strefe sobie załączyć i ampli pobiera znikomy prądzik. :)
Przede wszystkim totalna łatwa obsługa 2 strefy możesz to robić z pokładu ampli na panelu przednim lub za pomocą pilota.Pilot programowalny obsługuje 99% sprzętu na rynku każdej marki.
 

zw13rzu

New member
No dzięki chłopy za pomoc i zrozumienie ( @krzusztofradio ) ;-)
Pewnie wybiorę coś z Waszych propozycji.
Co do komfortu słuchania muzyki w łazience to też uważam że to porażka ale... nie ja tego słuchać będę.:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry