Muszę szybko kupić projektor ... zagwozdka...

Sgt Peppr

New member
Witam. Mam 2 tygodnie na zakup projektora (bo przepadną pieniążki !!!). Cenowo- ok 2300pln max. Zależy mi na 720p , HDMI v1.4 i jeśli to możliwe w tej cenie- 3D. Rozważałem Benq W700 (ale ten nie ma 3D i owszem ma hdmi, ale nie 1.4), patrzyłem też na Acer A5306BD i Optomę...
Proszę o poradę, bo w takim gąszczu informacji ciężko mi się odnaleźć. O projektorach nie mam zielonego pojęcia, więc tym bardziej utrudnia mi to podjęcie decyzji. A może coś innego godnego polecenia w tej cenie? Dziękuję z góry.
 

barbul

New member
Z wbudowanym 3d i 720p najtaniej chyba wychodzi optoma gt750 właśnie kupiłem coś takiego w rtvea, po 2 dniach miałem już w domu, tyle że musiałbyś dołożyć 400 zł - no i oczywiście dokupić okulary dlp link 100-200 zł sztuka. Nie wiem czy ma hdmi 1.4, ale 2 gniazda są, a z podłączonym ps3 automatycznie uruchamia obraz w 3d, no to może i ma. Sam projektor sprawdza się za to w małych pomieszczeniach, z ok 2,5 metra wypełnił mi prawie cała 4 metrową ścianę obrazem, film czy gra zyskuje wtedy zupełnie nowy wymiar (bynajmniej nie chodzi mi i o trzeci, bo ten mamy na codzień wszędzie wokoło i już mi się trochę opatrzył, i ta marna podróbka z tv czy kina wydaje się nieco przereklamowana). Samo 3d tez jest znośne, ale jak dla mnie projektor z full hd byłby znacznie lepszą inwestycją, tyle, że wtedy musiałbyś dopłacić jeszcze wiecej.
 
Do góry