Multiroom w "n".

Horhe Ortega

New member
Z tego co się zorientowałem , będzie trzeba spiąć kablem Turbo z TnK HD.Ciekawe tylko , czy jeszcze w tym roku i czy będzie się to wiązało z jakimiś dodatkowymi kosztami.Pomijając oczywiście ew. inwestycję w TnK HD/wyższy pakiet n(z Turbodekoderem!).... kabel:mrgreen: i konwerter(?).
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Z tego co się zorientowałem ... ... ...


Niestety źle się zorientowałeś.
Dwa dekodery z minimalnymi kanałami + raz HBO i cośtam kosztuje w n 150zł.

To samo w Cyfreze+ , tyle samo plus trzeba sobie kupioć drugi dekoder.
N-ka nie ma zadnego interesu, aby uruchomic multiróom za mniej niz 150zł.
Wiec ma ta technologię, od samego początku. Jak podpisywałem umowę, a mam nr 233to w niej było info o multiroom, nawet anteny sprzedawano.

Zainteresowanie nką było jednak takie, niektorzy (ja) kupili dwa dekoderu), ze Ci w nce byliby wariatami uruchamiajac multiroom, chyba że za 300zł.


Zapomnij, lepiej juiż sie nie orientuj ... ... ...
 

marcin.k1976

New member
Oczywiście rozumiem Twoje rozgoryczenie , ale przeczytaj to-Multiroom w ofercie platformy N pojawi się jesienią a nóż iskierka nadziei się odrodzi.Wtedy pozostań tu-Kiedy Multiroom ? - Strona 112 - n telewizja nowej generacji a ja za Twoją radą już zapominam.Powodzenia.No , chyba że pan Tomasz faktycznie się zastrzelił!?

Hehehe Stary a Ty widziałeś datę tej informacji.... (2009-11-05)


Od dobrych kilku lat ITI mydli oczy, niby przecieki, niby niepotwierdzone informacje...
Typowa pruderyjna gra starej lampucery robiącej się na 18-tkę :twisted: - to jest wabienie naiwnych klientów (czyt. ciemnych mas) :hmm:
 
Ostatnia edycja:

radoskur

New member
Będzie multiroom na 100% - Boxy do TNK HD mają te same karty co nBoxy. Opóźniało bo na początku mieli dawać swoje nBoxy - potem poszli po rozum do głowy i stwierdzili po co mamy dawać 2 boxy od siebie skoro drugi może klient kupić na własność. Stąd dzieło się TNK HD które technologicznie jest przygotowane do współpracy z Turborekorderem. Ja osobiście uważam że multiroom zawita do "n" w listopadzie lub grudniu 2010 już ostatecznie.
 

marcin.k1976

New member
...poszli po rozum do głowy i stwierdzili po co mamy dawać 2 boxy...
...skoro możemy nakłamać, że niedługo będzie multiroom i ciemnota to kupi.
Przy podobnej dyskusji GUCIO50 napisał...
http://www.hdtv.com.pl/forum/platformy-cyfrowe/53699-multiroom-ktora-platforma-2.html
Prędzej Ci kabel zardzewieje, nim nka będzie miała multiroom.
Wyraźnie im sie "nie chce", a to dlatego, że ludziska biorą drugi dekoder, do sypialni czy gabinetu, płacą drugi abonament. Wychodzi troche drozej ale w zasadzie klienci(np ja) maja dwa dekoder i rekorder i WSZYSTKIM to odpowiada i sie do tego przyzwyczaili.
Szkoda... ale coś mi się wydaje, że Chłop ma w 100% rację.
 

Horhe Ortega

New member
Ja na szczęście tego co napisał Gucio50 nie kupuję:twisted:(...chyba że za 300zł.,za mniej niż 150zł.,mam dwa dekodery...).Idea multiroom to w praktyce i tak dwa tunery , ale cena niższa niż dwa abo-inaczej to absurd.Generalnie chodziło mi raczej o same koszty niż... ogłoszenie wspaniałej nowiny.Tu może wchodzić w grę konieczność zakupu tunera TnK HD + Turbo(opłata aktyw.+ew. dostępność w wyższym pakiecie).To takie właśnie swoiste koszty/zyski "zakamuflowane" mogą już stanowić barierę.Osobiście wydaje mi się , że średnio atrakcyjna cenowo C+ jest właśnie z pow. MR.Możliwość wkalkulowana w cenę , więc oferta jakby dedykowana zainteresowanym właśnie MR.Wszystko kwestią kalkulacji ale przy uwzgl. wspomnianych kosztów bieżąca opł. mies. powinna mieścić się w granicach 70-góra 80zł.To mniej niż 2X54zł ale "dają" tylko jeden dekoder/drugi sprzedają.
 

marcin.k1976

New member
Nareszcie! Panie A. Przybysz
Marudzenie i najeżdżanie na N-ke za brak multiroom na różnych forach pewnie się do tego w jakimś stopniu przyczyniło --- przynajmniej taka była moja taktyka--- :twisted:

PS. O rezygnacji z N-ki za brak multiroom nigdy serio nie mówiłem; to też element strategii :-D

Pozdrawiam Wszystkich!
 

Gupik

New member
Z tego co się zorientowałem , będzie trzeba spiąć kablem Turbo z TnK HD.Ciekawe tylko , czy jeszcze w tym roku i czy będzie się to wiązało z jakimiś dodatkowymi kosztami.Pomijając oczywiście ew. inwestycję w TnK HD/wyższy pakiet n(z Turbodekoderem!).... kabel:mrgreen: i konwerter(?).

czy za ten drugi dekoder [ do Multiroom,u ] jest doliczana jakas dodatkowa opłata, i dopłata do Abonamentu ??
 
Do góry