Multiroom Standard - jak często następuje przekazywanie uprawnień

stary piernik

New member
Od 15.01 mam mulitiroom standard "n". Dekodery połączyłem przez gniazdka 220 v (PowerLine D-link DHP-306AV). Na razie wszystko działa, ale chciałbym trochę zaoszczędzić energii. Mam pytanie,czy mogę na jakiś czas wyłączyć sieć LAN np. na 2-3 tygodnie. Czy "biały" dekoder nie straci w tym czasie uprawnień ?
Zbyszek
 

stary piernik

New member
Nie koniecznie "co kilka godzin". Mam dwa dekodery "białe", jeden stale podłączony przez PowerLine do dekodera TURBO, drugi po zaktywizowaniu, od 5-ciu dni odłączony od sieci. Jak dotychczas - działają identycznie. Może to tylko tymczasowo przez pierwszy miesiąc używania.

Dodatkowo informuję, że w SETUP > INFORMACJE O KARCIE > Termin autoryzacji 29.02.2012. Czy to jest data do kiedy są ważne uprawnienia ?
Zbyszek
 

Alkifron

New member
Nie koniecznie "co kilka godzin". Mam dwa dekodery "białe", jeden stale podłączony przez PowerLine do dekodera TURBO, drugi po zaktywizowaniu

A cóż to jest "zaktywizowanie"?

od 5-ciu dni odłączony od sieci. Jak dotychczas - działają identycznie. Może to tylko tymczasowo przez pierwszy miesiąc używania.
sprawdzałeś do jakiej są przydzielone grupy? Ten, który działa od 5 dni nie jest w ogóle autoryzowany. Nie martw się przestanie działać:)

Dodatkowo informuję, że w SETUP > INFORMACJE O KARCIE > Termin autoryzacji 29.02.2012. Czy to jest data do kiedy są ważne uprawnienia ?
Zbyszek
Niekoniecznie. Uprawnienia są wysyłane do Ciebie żebyś mógł cokolwiek oglądać, natomiast dekodery z usługi multiroom są przypisane do oddzielnej grupy.
 
Do góry