Multimedia IPTV

maqczo

New member
Multimedia niedawno wprowadzila do swojej oferty telewizje iptv, teraz do wyboru jest tylko dtv i iptv ( niedawno byla jeszcze kablowa ). Konczy mi sie umowa w mm i dzwonili z boa i mogli przedluzyc umowe i zostawic pakiet jaki byl [ (internet 1mb+telewizja kablowa), dodam ze to oferte zamowilem 2 lata temu(placilem za to ok 100zl) ] i za taka sama cene mialbym dostac ten sam pakiet tv i internet 2mb. Patrzylem sie i niestety internetu szybszego nie dalo by sie zrobic ale jest dostepna wlasnie iptv. za taka sama cene mialbym prawie 2razy wiecej kanalow i na dodatek mogly to byc hd. Tylko ze czy bede mogl tak jak w kablowej rozdzielic sygnal na 2 telewizory??

ps tak wogole to czy moge jakos indywidualnie prosic o znizke w boa albo cos w stylu troche szantazu ponegocjiowac ze np w tp moglbym podobne miec a nawet szybsze? Czy argumentowanie ze chce przedluzyc umowe tez by przynioslo moze jakies efekty?

Pozdrawiam
 

quattroporte

New member
U mnie w mieście w placówce MM powiedzieli mi wprost ze dla mnie jako klienta przedłużajacego umowe sa gorsze warunki niz dla nowego klienta.

Teraz płace 49zł na DTV z pakietem komfort i chyba 40zł za internet 2Mb. Z tym że umowa na internet konczy mi sie jakoś w kwietniu dopiero.

Umowa na MM była podpisana wczesniej na moja dziewczyne, teraz jest na mnie i dzieki temu moglismy skorzystac z nowej promocji od razu po rozwiazaniu starej. Za rok ja rozwiąze umowe a dziewczyna podpisze na siebie. Takze to chyba jedyne dobre rozwiazanie w naszej sutyacji było. Bo mojej dziewczynie zaproponowali za DTV abonament 62zł. Więc jakby nie patrzeć zaoszczedzilismy troszke $ :)
 

grzegorz1981

New member
U mnie w mieście w placówce MM powiedzieli mi wprost ze dla mnie jako klienta przedłużajacego umowe sa gorsze warunki niz dla nowego klienta.

Teraz płace 49zł na DTV z pakietem komfort i chyba 40zł za internet 2Mb. Z tym że umowa na internet konczy mi sie jakoś w kwietniu dopiero.

Umowa na MM była podpisana wczesniej na moja dziewczyne, teraz jest na mnie i dzieki temu moglismy skorzystac z nowej promocji od razu po rozwiazaniu starej. Za rok ja rozwiąze umowe a dziewczyna podpisze na siebie. Takze to chyba jedyne dobre rozwiazanie w naszej sutyacji było. Bo mojej dziewczynie zaproponowali za DTV abonament 62zł. Więc jakby nie patrzeć zaoszczedzilismy troszke $ :)
Czyli wychodzi na to, że ceny internetu na tej ogólnopolskiej stronie MM nie są "sztywne" (za 2 Mbit 54zł)?
Planuję założyć od nich tylko sam internet.
 
Do góry