Mozliwe czy moze jakies oszustwo?

rafusz

New member
witam

mam pyt do zorientowanych na rynku - nie wiem ile kosztuje TV 55ex500 w hurtowniach ale jego cena na rynku to kolo 6000 PLN a na allegro znalazlem za 5100 i to juz z konsola ?!?! linka wkleic nie moge ale jak ktos wpisze model na allegro to mu od razu wyskoczy - sprzedajacy to otc_poznan

czy mozliwe jest ze marza w pozostalych sklepach jest faktycznie tak wysoka a ten sprzedaje po minimalnej marzy? czy moze jest to jakis przekret a facet sprzedaje jakies produkty poserwisowe lub wystawowe - spotkal sie moze ktos z was z czyms takim ?

doczytalem jeszcze ze na TV czeka sie bardzo dlugo - rozumiem ze moze nie miec magazynu ale ile moze orientacyjnie trwac sciagniecie z hurtowni? do 20 dni to chyba mimo wszystko dlugo wiec moze sciaga je z zagranicy?

czyzby nikt nie orientowal sie w temacie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

tas23

New member
Coś jest na rzeczy, bo za 55EX500 podaje cenę 4500 zł jako już "Kup teraz"...
I to nie jest licytacja, więc cena ostateczne. Jedynie termin dostawy (12-14 dni) trochę mnie martwi, ale pewnie tyle trwa transport z UK, lub z innego miejsca. Dodatkowo wszystkie opinie neutralne i negatywne zarzucają mu przedłużający się transport.

Najtaniej na ceneo znalazłem za 5874... ciekawe...
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Sprzęt. Wszystko związane z HDTV oprócz wszelkiego rodzaju wyświetlaczy. Za umieszczanie wątków o LCD, plasmach itp, z miejsca będą bany! Odpowiednie działy znajdują się w kat. VIDEO!
 

yooby_itf

New member
witam

czyzby nikt nie orientowal sie w temacie?


Ja kupiłem u tego gościa dwa telewizory i kosolę. Cena jest faktycznie nie do przebicia. Porównując z innymi sklepami internetowymi zaoszczędziłem ok 2,5tyś. Na sprzęt czekałem miesiąc, ale mimo iż cena wydaje się podejrzana to jest on z polskiej dystrybucji i nowiutki (żadne powystawowe).
Jedynym mankamentem jest czas oczekiwania. Jednak jeśli ktoś jest cierpliwy i chce oszczędzić (zazwyzczaj ok 1000zł na sztuce) to na prawdę warto.
 
Do góry