Możesz się już zapisać w kolejce na najpotężniejszą konsolę na świecie - czyli Xbox One X.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Mi się wydaje,że gry na pierwszego Xboxa wyglądają lepiej niż na PS2 :wink:

Miałem Playa 1,2,3 później Xboxa/360/One/ Obecnie czekam na XoneX, ale nigdy nie skupiałem się na gimbazowych wojenkach, która konsola ma większa moc ani nie napinałem się o grafikę bo trzeba mieć na prawdę sprawne oko by ujrzeć na konsolach te różnice. Dlatego trochę śmieszą mnie posty typu Xbx nigdy nie wygrał z Playstation. W czym miał wygrać? Każda konsola ma swoje grono kupujących. Jedni lubią Exy Playa inni XBoxa, na obu konsolach grafika jest daleko za murzynami w porównaniu do PC.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Miałem Playa 1,2,3 później Xboxa/360/One/ Obecnie czekam na XoneX, ale nigdy nie skupiałem się na gimbazowych wojenkach, która konsola ma większa moc ani nie napinałem się o grafikę bo trzeba mieć na prawdę sprawne oko by ujrzeć na konsolach te różnice. Dlatego trochę śmieszą mnie posty typu Xbx nigdy nie wygrał z Playstation. W czym miał wygrać? Każda konsola ma swoje grono kupujących. Jedni lubią Exy Playa inni XBoxa, na obu konsolach grafika jest daleko za murzynami w porównaniu do PC.

Ale bez tych wojenek byłoby nudno :D

P.S.
Zależy do jakiego PC-ta... ;)
 

fred23

Member
Pakolo to nie tak ;)
kiedyś niektóre tytuły były zarezerwowane wyłącznie na Playstation lub na Xbox, aktualnie 99% gier wychodzi na wszystkie platformy, rynek zweryfikował szybko twórców gier ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Fred
To dobrze, że coraz więcej gier wychodzi na obie konsole bo oboje mamy możliwość je ograć.

Dubek
Ale nie każdy chce PC, kanapa, pad i lenistwo:D

Ja ogólnie nie zwracam uwagi na exy, ba nawet nie potrafiłbym wymienić nic więcej niż Forza, Uncharted.

Ja lubię gierki typu Far Cry, Crysis(wszystkie części ograłem na Asusie G73JH), Forza i przede wszystkim Fifa.
 

RAF1977

Banned
Ja całe życie na PC ale właśnie kupiłem PS4 żeby sobie spróbować. Duży plus to łatwo przenieść konsole niż PC. Mam TV w pokoju komputerowym 47" a jak żony nie będzie to zapuszczę na78" i pełny system audio.
 
Do góry