moze ktos opanowal nowy dek c+ philips hd prv??????????

spioch22

New member
panowie im dluzej uzytkuje ten deko stwierdzam ze to wielkie g.... w ofercie jest mozliwosc nagrywania na hd i jednoczesnego ogladania innych kanalow w praktyce jest troche inaczej 80% kanalow w trakcie nagrywania audycji wlasnych na hd deko jest niedostepna mimo podwojnego konwer ,troche sie muli przy zmianie kanalow.Mam problem ze zgraniem nagranych audycji z hd deko na kompa probowalem za pomoca usb i nie dalo rady komp nie widzial urzadzenia, moze ktos z Was wie jak to zrzucic na kompa dzieki za podpowiedz pzdr spioch:(
 

Rafał28

Klub HDTV.com.pl
vip
Do kolegi spioch22
Posiadam ten dekoder i u mnie wszystko jest w porządku.Programy HD nagrywam normalnie i mogę w tym czasie oglądać wszystkie kanały.Może nie masz ustawione w menu typu konwertera (wciśnij menu 7,1 konwerter twin).
Co do szybkości to się zgodzę jest wolny.
Jeśli chodzi o zgrywanie to USB jest wyłączone.Jedyna możliwość to zgrywanie przez karte tv lub przy pomocy kamery.Było to już opisywane w wątku o dekoderze PVR cyfry.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

bietka

New member
POdpowiedzcie laikowi-aby ogladać jedno i nagrywać drugie to muszę kupić podwójny konwerter i pociągnąć drugi kabel do dekodera?I faktycznie oglądasz jedno i nagrywasz drugie?
 

spioch22

New member
podwojny konwerter jest, dwa druty sa przeciagniete,problem polegal na pzrelaczeniu wewnetrznych opcji dekodera, problem polega na zgraniu z twardego deko na kompa:eek:k:
 
Do góry