Mówią o nim, że to najlepszy mobilny ekran, że najjaśniejszy telefon komórkowy w historii. O jaki model chodzi ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mówią o nim, że to najlepszy mobilny ekran, że najjaśniejszy telefon komórkowy w historii.
O jaki model chodzi ?


DisplayMate Po swoim ostatnim teście twierdzi, że firma nieustannie podnosi jakość wyświetlania OLED i zauważa, że jest najlepszy mobilny ekran na rynku.

Samsung-galaxy-note-8-img_assist-400x303.jpg

DisplayMate opublikował recenzję nowego, elastycznego wyświetlacza Super AMOLED używanego w najnowszym telefonie Samsunga, Galaxy Note 8. To jest 6-calowy wyświetlacz o przekątnej 6,3 "Quad HD + (2960x1440) . DisplayMate mówi, że jest znaczna poprawa w stosunku do poprzedniego ekranu OLED firmy Samsung (ten Używany w Galaxy S8) i deklaruje, że jest to najlepszy mobilny ekran, jaki był testowany.

DisplayMate mówi, że nowy wyświetlacz OLED ma kilka ulepszeń w porównaniu do poprzedniej generacji oraz ma również kilka nowych funkcji wyświetlacza w telefonie. Najważniejszą poprawą jest to, że seria 8 jest o 22% jaśniejsza niż seria GS8 - osiąga szczytową jasność 1200 nitów .
Jest to najjaśniejszy telefon komórkowy w historii.

Inne ulepszenia nowego wyświetlacza obejmują pełny zakres kolorów 100% DCI-P3, regulowany przez użytkownika biały punkt z suwakiem balansu kolorów do adaptacyjnych trybów wyświetlania ekranu, ulepszone ustawienia jasności, które używa czujników przednich i tylnych oraz nowego trybu nocnego opartego na Niebieskim filtrze świetlnym.
oled info
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie 6,3 cala to taki prawie tablet aniżeli smartfon.. osobiście wolałbym 7-8 cali tablet mieć pod ręką o takich paramentach... a smartfona mieć 5 calowego.. bo parametry to jedna sprawa, a bateria ile wytrzyma w takim smartfonie to druga ...
 

damian344

New member
Ja tam lubię duże ekrany w telefonach, często oglądam filmy na smartfonie, jak jadę pociągiem, także duży wyświetlacz zawsze się przyda ;) 6,5 cala - jak dla mnie idealnie ;)
 
Do góry