montaż trzpienia do podstawy tv samsung :(

Varg66

New member
Witam kupiłem ten tv w końcu ale nie moge dokrecic tych pierwszych 4 śrubek łączących trzpień z podstawą. One tam po prostu nie dają się wkręcić, robi sie kilka obrotow i stop, nie idzie, nawet jak próbuje wkreić bezpośrednio do podstawy bez trzpienia. Wg instrukcji to powinno wejść gładko i bezproblemowo. Czy to możliwe ze dali złe śrubki? Szału juz dostaje od 2 godzin próbujac to wkręcić, wszystko robie dobrze, prawidłowo ustawiam itp. Prosze, pomóżcie, o co tu chodzi? Nawet przez to nie moge sprawdzic czy tv w ogole działa :(

samsung es 5500
 

Varg66

New member
dzieki Tom. Niestety wszystkie sruby sa takie same. Wkurzyłem sie i dokrecilem te sruby troche na siłe, tyle ze nie do konca. Podstawa z trzpieniem jest jednak mimo to stabilna...nie wiem czy nakładac tv. Jutro z rana dzwonie do serwisu i sklepu. Swoja droga to kompromitacja zeby cos takiego mialo miejsce w takiej firmie. Do tego mam grype, jutro przychodza ludzie z kablowki a nic nie gotowe
 

Tom.

Banned
Tak jak możesz na innych moich postach przeczytać nie jednokrotnie krytykowałem firmę Samsunga bo mam z nią duże doświadczenie Po mimo tego że mają dużo fajnych nowych funkcji to podstawowe funkcje TV są robione byle jak niestety. życzę powodzenia :)
 

Varg66

New member
Niestety tv okazał sie wadliwy...zbyt małe otwory w tv nie pasujace do śrub. Towar do zwrotu, super mi sie udały zakupy 1 raz w sklepie internetowym
 
Do góry