montaż jamo

blejdd

New member
mam zawieszone aczkolwiek sporo sie z tym nameczylem... z uchwytami bedzie ciezko bo zadne nie beda pasowac w te dziury w satelitach z tylu... musisz kupic wieszaki, ktore beda trzymaly kolumne od dolu, polecam cos w stylu:
http://www.allegro.pl/item301715782_vogels_vlb_200_uchwyt_scienny_pod_glosniki.html

ja kupiłem te poniżej i nie jestem zadowolony bo za malo odstaja od sciany i nie ma mozliwosci rotacji, oraz dotykaja sciany... przez co ją kaleczą... ogolnie beznadzieja...

http://www.allegro.pl/item288272632_288272632.html



Pozdro!.

pS. w razie pytan prv.
 

blejdd

New member
jeszcze zapomnialem dodac, ze jesli powiesisz te satelity na uchwytach fabrycznych to kolumny beda sie przesuwac i opadac... (szczerze odradzam tych uchwytów, ktore ja kupilem). Zainwestuj w cos lepszego bo potem od drgan kolumny na slabej jakosci wieszakach same opadaja i sie przesuwaja.... Biorę pod uwage fakt, ze te, ktore polecilem mogą byc za drogie, ale na pewno znajdziesz cos tanszego i rownie dobrego. Tylko podkreslam... nie mocuj tych satelit na fabrycznych uchwytach z 2 powodów:
1. ja akurat mam zawieszona nad łóżkiem i nie chciałbym zeby spadla... (wiec zmienilem mocowanie).
2. śruby, ktore trzymaja oslonke czyli ten otwór w ktory wchodzi śruba od wieszaka są wkręcane w drewno... (2 wykręcenia i potem są juz na tyle luźne, ze nie nadają sie do niczego, a tymbardziej do podtrzymywania kolumn).

Pozdro!
 

blejdd

New member
według mnie są całkiem spoko, przede wszystkim trzymają satelite od dołu dzieki czemu mniejsze prawdopodobienstwo obnizenia itd. Przede wszystkim max udzwig mają spory wiec bedzie wszystko ok. Te satelity zupelnie nie nadają sie do wieszaków takie jak ja kupilem, sa za duze i na dodatek za ciezkie ;/ pozdro!
 

Lemoniada

Member
wydaje mi się że wystarczy dwa porządne wkręty haczyki i nic nie powinno spaść. Ma ktoś tak może zamocowane. Na standardowych haczykach przy kolumnach?
 

shyha

New member
Temat stary, a problem aktualny. Zamierzam mocować te głośniki do ściany przy suficie. Linki ddo polecanych uchwytów niestety już nie działają. Może ktoś coś polecić sprawdzonego z dużym kątem pochyłu?
 
Do góry