Monitor do komputera

domino264

New member
Witam
Potrzebuję pomocy w wyborze monitora do komputera. Preferowany rozmiar 22-26' 16:9 bez głośników (oszczędność miejsca), jak najcieńszy no i z przyzwoitą matrycą ponieważ ma służyć do gier i filmów i możliwość powieszenia na ścianie, choć nie koniecznie Ja myślałem nad czymś z najnowszej serii AOC. Cena do 1500zł z małym plusem może być.;-)

Dobrze też żeby posiadł wyjście HDMi ponieważ chcę go podpiąć pod amplituner.
 
Ostatnia edycja:

domino264

New member
Wszystko fajnie tylko monitor ma głębokość z podstawką 26cm co zajmie mi sporą część biurka. Nie wie ktoś ile monitor ten odstawałby od ściany po powieszeniu? Tylko zastanawiam się jak by to wyglądało monitor przy biurku zamiast stać to wisi...
Ewentualnie jakiś inny model polećcie...
 

domino264

New member
Zależy mi na Full HD. Poza tym na telewizorze są duże lagi obrazu nawet do 53ms (nie mylić z czasem reakcji matrycy). A gdyby tak HP 2310ei lub HP2010ti?
 

witekkij

New member
zastanów się ile czasu ściąga się film w rozdzielczości full hd i ile zajmuje miejsca na dysku, dalej zobacz jakiej wielkości będziesz miał kursor przy 22" i rozdzielczości 1920x1080...
Ja osobiście polecam Ci LG W2220P - matryca IPS a nie jakaś TN-ka, poza tym przyzwoita cena
 
Do góry