Monitor audio silver 8 dobór elektroniki

woytaski

New member
Bez reklam
Po odsłuchu RX8 z amplitunerem Arcam-a, byłem zachwycony. Ale nie wiem czy wzmacniacz jednak nie lepszy. Musisz posłuchać.
Nie dziwota. Arcama znajdzesz w każdym zestawieniu z MA jako referencyjną elektronikę.
Co do mariażu Denon'a z MA...
Z doświadczenia powiem Ci, że PMA-1520ae naprawdę mięsiście potrafi zagrać z MA.
Tak więc 1520 polecam z doświadczenia, a 2020 w ciemno :)
Ale głośniki i elektronika, to tylko połowa sukcesu.../
Trafienie w zestawie z odpowiednim okablowaniem - to druga połowa sukcesu (o akustyce wnętrza nie wspominając).
Denon sam w sobie brzmi ciepło. Tak samo brzmiące kable mogą niestety przesycić dół pasma...
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
Pany a może CA np Azur taki jak mój, z pewnością ciekawsze brzmienie niż hk980 czy denon 720.
Lub gdy pozwoli budżet to wyższe modele 651 np.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Lukasluk80

New member
Nie dziwota. Arcama znajdzesz w każdym zestawieniu z MA jako referencyjną elektronikę.
Co do mariażu Denon'a z MA...
Z doświadczenia powiem Ci, że PMA-1520ae naprawdę mięsiście potrafi zagrać z MA.
Tak więc 1520 polecam z doświadczenia, a 2020 w ciemno :)
Ale głośniki i elektronika, to tylko połowa sukcesu.../
Trafienie w zestawie z odpowiednim okablowaniem - to druga połowa sukcesu (o akustyce wnętrza nie wspominając).
Denon sam w sobie brzmi ciepło. Tak samo brzmiące kable mogą niestety przesycić dół pasma...

Dziękuję za podpowiedź, widzę że kolega ma głośniki serii Gold, coś pięknego :shock:. 2020 nie na moją kieszeń, ale 1520 muszę sprawdzić. Pozdrawiam
 
Do góry