monitor audio bx-fx vs br-fx i rs-fx

zenobiuszek1

New member
Witam posiadam glosniki monitor audio na frontach bx2 i bx centralny , mysle nad zakupem kolumn efektowych beda to glosniki dipolowe firmy monitor audio ale mam pytanie o roznice miedzy

bx-fx

br-fx

rs-fx

czy do moich glosnikow z serii bx wypadalo by kupic na tyl tez serie bx? czy nie ma to znaczenia
 

BD

Member
Bez reklam
kup takie same jakie masz na przodzie czyli bx2 plus sub'a -optymalny zestaw 5.1 ........
 

zenobiuszek1

New member
hmmm zastanawialem sie nad tym , powiadasz ze na tyl jako efektowe druga para bx2 bedzie lepsza niz np bx-fx?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

zenobiuszek1

New member
tyły bedą wisiec z tego co widze latwiej powiesic fx do drugiej pary bx2 musial bym kupic uchwyty vogels ale to pestka, chodzi o to by glosniki spelnialy dobrze swoje zadanie , jesli lepiej zagra druga para b2x kupie bx2 jesli jednak fx pomysle nad nimi

czy musi byc ta sama seria bx ?
 

mr-butcher

New member
Mam pytanie dot BXFX - w którym miejscu powinno się je powiesić ? czy powinny wisieć na prawej i lewej ścianie, czy mogą wisieć obie na tylnej ścianie ? Pytam bo zastanawiam się nad ich kupnem do sypialni - niestety nie mam możliwości powieszenia na ścianach bocznych, a przy tylnej jest łóżko i nie wiem czy opierając się prawie o tą ścianę podczas seansu filmowego spełnią one swoje zadanie. Czy lepiej kupić BX1 i do tego stendy/uchwyty ?
 
Do góry