Moduły dostępu Polsat i Cyfra

scorn

New member
Posiadam telewizor Sharp HD1E i mam wbudowany dekoder satelitarny.
Teraz pytanie: jakie moduły dostępu potrzeba, żeby obsłużyc kartę Cyfry+ włącznie z programami HD, oraz Polsatu w tym wypadku już bez HD (rozumiem, że obie karty mogą byc w TV na raz?). Prosiłbym o konkretne modele. Z gory dzięki ;)
 

acton777

New member
Bez reklam
w lutowym SatKurierze był test 46HD1E. Napisali tam:
"...Jedyny problemem był brak mozliwości wejścia do ustawień modułów TechniCrypt z firmy TechniSat.Wszystkie pozostałe modułu CI (tu wymienionych z 10 szt. m.in.:RealityCAM, zetaCAM Blue, Irdeto Smit itp.) pracowały poprawnie.Nie było problemów z modułem Cyfrowego Polsatu oraz kombinacją dwóch modułów w obu slotach AstonCrypt v2.18 i Cyfrowy Polsat CAM lub Cyfra+ HD i Cyfrowy Polsat CAM..."
 

acton777

New member
Bez reklam
Jeśli nie znasz się na tym, to najlepiej kup od C+ i CP oryginalne moduły z kartami (CP inaczej nie bedzie chodzić)
 

scorn

New member
Nie znam się, ale czy nie można zakupic jakiś konkretnych modułów na allegro, albo w jakimś sklepie? Prosiłbym o konkretne modele lub linki.
 

acton777

New member
Bez reklam
Jak pisałem CP zadziała TYLKO z oryginalnym modułem sprzedawanym przez Polsat, co do C+ to polecam Astona wymienionego wcześniej (drogi ale warto, bo nie ma zadnych problemów).
 

KKuba

New member
Bez reklam
Aston ma tylko jedną zaletę. Jest szybki. Ale po aktualizacji softu moduł Cyfry (SCM) działa też w miarę w porządku, a jest dużo tańszy. Jak byś chciał koniecznie moduł wielosystemowy to już lepiej dopłacić do Power Cam Pro - będziesz mógł wtedy żonglować kartami - np. MTV Unlimited.
 
Do góry