Moduł CI i Cyfrowy Polsat

rcwawa

New member
Witam wszystkich na forum. Mam pytanie w nowym telewizorze Sharp Aquos mam miejsce na modul CI czy jak go dokupie i wsadze do niego karte z Cyfrowego polsatu to bedzie on odbieral kanaly HD? w pakiecie mam kanaly HD tyle, ze dekoder ich nie odbiera (echostar)

z gory dzieki za odp i pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
rcwawa napisał:
Witam wszystkich na forum. Mam pytanie w nowym telewizorze Sharp Aquos mam miejsce na modul CI czy jak go dokupie i wsadze do niego karte z Cyfrowego polsatu to bedzie on odbieral kanaly HD? w pakiecie mam kanaly HD tyle, ze dekoder ich nie odbiera (echostar)

z gory dzieki za odp i pozdrawiam
Nie będzie.
Polecam trochę poczytać na temat - jaki sprzęt jest niezbędny do oglądania tvsat w HD.
 

Luki075

New member
Moduł C.I. cyfrowy polsat.

Witam wszystkich.W tym samym temacie-posiadam telewizor Sharp LC-40LE830E,czy w nim zadziała moduł C.I. cyfrowego polsatu:?:
 
D

Deleted member 141725

Guest
Model LC-40LE830E posiada tuner DVB-S2 czyli po podłączeniu anteny satelitarnej możliwe jest oglądanie TV satelitarnej. Jeżeli do gniazda CI wsadzisz moduł CAM np. Cyfrowego Polsatu powinno być wszystko ok (powinno - dlatego, że niektóre TV nie pracują poprawnie ze wszystkimi modułami - mój LG wieszał się co chwilę z modułem CAM Aston Crypt, natomiast z modułem oryginalnym Cyfry+ już chodzi bez problemu)
Ps. rozumiem, że masz moduł CAM Polsatu - jak nie to Polsat już nie ma w ofercie tych modułów, a kupując używany nie uruchomisz swojej karty na nim! Jedyne co to kupno używanego z kartą i przeniesienie (cesja) praw na nową kartę (nowa umowa) - starą kartę dalej będziesz miał i musiał płacić za nią do końca umowy.
 

matisosna4

New member
Moduł CAM wraca do oferty cyfrowego polsatu

przeczytałem w Internecie, jak i również w cenniku cyfrowego polsatu, ze dostepne beda moduly CAM, moglbym prosic o informacje na temat instalacji, potencjalnych problemow z wspolpraca z LC-40LE830E. Moze byc rowniez link do innego tematu, poniewaz nie znalazlem takiego.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Przecież Polsat wprowadził moduły z powrotem do swojej oferty ,zamiast tunera można wziąć moduł - to czy będzie działać z określonym odbiornikiem to już osobna sprawa
 

Adax01

Member
Witam, podłączę się. Gdzie na stronie Cyfrowego Polsatu da się o tym poczytać? Nie widzę nigdzie oferty pre-paid, dziwne. Słyszałem, że obecnie dają moduły CI+, a były CI -czym to się różni i w które jest się lepiej zaopatrzyć?
 

Gie

Member
Bez reklam
Obecnie w prepaid CP nie daje modułów CI+ a moduły CI można kupić tylko z drugiej ręki. Moduły najogólniej na teraz różnią się szybkością przełączania kanałów ( w CI szybciej) i kompatybilnością z urządzeniami (CI+ może nie działać w niektórych urządzeniach).
 
Do góry