Modele TV od LG na rok 2014 seria LB

mak777

New member
Panowie czy jest ktos w stanie napisac glowne roznice miedzy LB67x a LB73x? Nigdzie nie widze bezposredniego porownania a czas na zakup mi sie konczy...
 

farba

New member
Czyli coś pokroju CMR od Samsunga. Dla mnie, to żadna płynność tylko sztuczne herce, które kaszanią obraz pozbawiając go naturalności. Tzw efekt teatru. To tak, jakby powiedzieć, że ma się fajną czerń dzięki Global Dimming. Ktoś, kto miał z tym do czynienia wie jak sztucznie wygląda. Czarna plama pozbawiająca obraz szczegółów.
 
Ostatnia edycja:

ibotto

Member
Produkcja jest selekcjonowana i według uzyskanych parametrów, po dodaniu różnych ekranów powstają różne modele tv. Wystarczy porównać parametry, lecz prościej wypełnić ankietę i czekać na gotowca, szczególnie gdy Hertze i Volty to jeden pies, chiński w dodatku . W sklepie wysłuchać agresywnej reklamy konkretnego modelu, który jest idealny dla klienta. Idealny dla kieszeni klienta, bo liczą sie cale, a MCI 200 w sklepie wygląda nie gorzej niż 800, który zresztą w sklepie rzadko stoi a nigdy obok. Zadaniem sprzedawcy jest szybkie rozpoznanie kwoty jaką zwierzyna klientem zwana ma do wydania Takie jest życie, pełne zasadzek.
 

mak777

New member
Wlasnie czatowalem z pomoca techniczna LG. Pan udzieli mi informacji, ze wszystkie modele z WebOS sa na tej samej matrycy 100Hz, a roznia sie wygladem, odswiezaniem MCI oraz dodatkami w stylu pilota magic. Wedlug niego nie ma zadnej roznicy pomiedzy lb670 (lb671) a lb730 (lb731) - w sensie maja fizycznie te sama matryce, co wiecej twierdzi ze procesor ma te sama predkosc a w sklepach marketingowcy wmawiaja ze jest szybszy w wyzszym modelu. Nie wiem co o tym myslec, chce sprezentowac taki TV rodzicom na 30rocznice slubu i nie wiem ktory wziac... Ktos z Was ma jakis dostep do realnych danych tych TV? Warto doplacac do 730?
 

muzyk219

New member
Warto doplacac do 730?

Nie warto. Dla mnie. Dla Ciebie być może, dla Twoich rodziców myślę że to zbędne wydawanie pieniędzy. Oglądałem swój TV LB671v i 730 i za te bajery których nie ma mój TV nie zapłabiłbym nic więcej. Te sztuczne hertze to kolejny bajer robiący wrażenie tylko w sklepie. Z domu mam true motion ustawiony w skali od 0 do 10 na 4 a powyżej to jak ktoś tu wcześniej powiedział, obraz jest tak sztuczny że nie da się tego oglądać. Wybór należy do Ciebie.
 
Ostatnia edycja:

mak777

New member
Nie warto. Dla mnie. Dla Ciebie być może, dla Twoich rodziców myślę że to zbędne wydawanie pieniędzy. Oglądałem swój TV LB671v i 730 i za te bajery których nie ma mój TV nie zapłabiłbym nic więcej. Te sztuczne hertze to kolejny bajer robiący wrażenie tylko w sklepie. Z domu mam true motion ustawiony w skali od 0 do 10 na 4 a powyżej to jak ktoś tu wcześniej powiedział, obraz jest tak sztuczny że nie da się tego oglądać. Wybór należy do Ciebie.

Moglbys tylko wypunktowac roznice, bajery jakie ma 730 a nie ma 670tka? Oprocz wyzszego MCI? Wyslalem Ci tez PW
 
Do góry